Produkcja
Szczecin
ID: 17318
Produkcja
Szczecin

Pracownik produkcji łopat turbin wiatrowych | Dania

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, jednego z największych pracodawców w branży wiatrowej na świecie, poszukujemy pracowników (kobiet i mężczyzn) do pracy przy produkcji łopat turbin wiatrowych.

Jest to oferta dla osób gotowych wyjechać jeszcze w 2024 roku do Danii na okres ok. 1,5 roku, aby zdobyć niezbędne umiejętności podczas pracy w tamtejszym oddziale firmy. Po tym okresie jest możliwość przedłużenia kontraktu.

Miejsce pracy: Dania

Start pracy: wrzesień – grudzień 2024

Aplikuj i zapisz się na spotkanie informacyjne 24.07 (środa) w siedzibie LSJ HR Group, ul. Celna 1, aby poznać więcej szczegółów!

Zakres obowiązków

  • Praca przy produkcji łopat turbin wiatrowych

Wymagania

  • Wysoka motywacja do pracy
  • Gotowość do wyjazdu do pracy w Danii
  • Doświadczenie w pracy na produkcji z użyciem żywicy epoksydowej- mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A1, A2- mile widziana
  • Doświadczenie w pracy za granicą- mile widziane

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • Pracę w systemie rotacyjnym
  • Dla wybranych osób- możliwość awansu na stanowiska liderskie
  • Ponadprzeciętne zarobki w koronach duńskich
  • Szansę na zdobycie doświadczenia i rozwój u jednego z największych pracodawców w branży offshore

Rekruterzy

Filip Karkosz - Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Filip Karkosz

Młodszy specjalista ds. rekrutacji