Inżynieria
Stargard
ID: 17281
Inżynieria
Stargard

Specjalista / Mechanik utrzymania ruchu

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu jako doświadczony specjalista ds. utrzymania ruchu! Nasz Klient, firma specjalizująca się w produkcji materiałów tekstylnych, poszukuje kandydata, który zapewni sprawne funkcjonowanie maszyn i  urządzeń produkcyjnych.

Jeśli masz doświadczenie w utrzymaniu ruchu i chcesz być częścią dynamicznie rosnącej firmy, na którą będziesz mieć realnie wpływ, czekamy na Twoje CV !

Zakres obowiązków

  • Konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych CNC, szwalniczych (dziewiarskich okrągłych).
  • Raportowanie dotyczące każdej czynności serwisowej i wykorzystania części zamiennych
  • Wdrożenie systemu do raportowania
  • Określanie stanów minimalnych/maksymalnych części zamiennych i uzupełniania na magazynie
  • Współpraca z działem produkcji w celu udoskonalania, optymalizacji pracy/ obsługi maszyn

Wymagania

  • Doświadczenie jako mechanik, technik w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia SEP do 1 kV (lub chęć do ich zdobycia)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność współpracy, otwartość i komunikatywność
  • Chęć zdobywania nowych umiejętności i wiedzy

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej, która notuje ciągły wzrost zamówień
  • Pracę w systemie II zmianowym
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zapewniającej stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia.
  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów, usprawnień oraz modernizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe od 7000 do 8.500 pln brutto podstawy plus system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zapewniając realne szanse na awans w strukturze organizacyjnej.

Rekruterzy

Patrycja Dobosz - Starszy specjalista ds. rekrutacji

Patrycja Dobosz

Starszy specjalista ds. rekrutacji