Utrzymanie ruchu
Szczecin
ID: 17234
Szczecin

Technik Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska

Dla firmy z sektora innowacyjnych technologii, specjalizującej się w produkcji komponentów z plastiku i gumy szukamy pracownika na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu.

Czeka na ciebie nowoczesny park maszyn z czołową technologią w branży.

Zakres obowiązków

  • dbanie o prawidłowy stan techniczny - naprawy i serwis maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • przeprowadzanie działań prewencyjnych - przeglądy urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • sporządzanie szczegółowych raportów z przeprowadzanych działań
  • udział w pracach instalacyjnych i rozruchach nowych maszyn

Wymagania

  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub serwisu
  • wykształcenie techniczne (mechanika, elektryka) i znajomość zagadnień z obszaru elektryki, automatyki, pneumatyki
  • znajomość rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP oraz uprawnienia UDT (wózki widłowe, podesty ruchome) - mile widziane
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - docelowo na czas nieokreślony
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • autobus pracowniczy z centrum Szczecina lub z Goleniowa
  • pakiet benefitów pozapłacowych (w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języków i karty sportowej)

Rekruterzy

Kamila Wiśniewska - Lider ds. Projektów Blue Collar

Kamila Wiśniewska

Lider ds. Projektów Blue Collar