Kostrzyn nad Odrą

Manager finansów

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma produkcyjna. Szukamy osoby, która pokieruje działem finansowo-księgowym.

czytaj więcej

Dobrzany

Kierownik produkcji

Naszym klientem jest firma z branży obróbki drewna. Szukamy kandydata, który pokieruje działem produkcji. 

czytaj więcej

Łozienica

Manager Działu Planowania Produkcji

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej usytuowanej pod Szczecinem (Łozienica), poszukujemy osoby, która na poziomie strategicznym/zarządczym wesprze Dział Planowania Produkcji.

czytaj więcej

Goleniów

Lean Manager

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonego Lean Managera. 

czytaj więcej

Gorzów Wielkopolski

Główna Księgowa/ Accounting Manager

Dla naszego klienta, firmy z branży handlowo-usługowej, usytuowanej w Gorzowie, poszukujemy osoby, która wesprze dział księgowości.

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik Działu Zakupów

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej będącej liderem europejskim w swojej branży, usytuowanej w Wąwelnicy (Szczecin Dołuje), poszukujemy osoby, która na poziomie liderskim wesprze dział zaopatrzenia.

czytaj więcej

Dobrzany

kierownik montażu

Naszym klientem jest firma produkująca nowoczesne łodzie motorowe. Szukamy kandydata, który pokieruje działem produkcji- montażu.

czytaj więcej

Szczecin

Project Manager

Dla naszego klienta firmy z branży e-commerce, posiadającego zagraniczny kapitał, poszukujemy Kandydata na stanowisko Project Managera.

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik lakierni

Dla naszego klienta firmy z branży metalowej, specjalizującej się w wykonywaniu konstrukcji stalowych, poszukujemy osoby kierującej działem lakierni.

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik magazynu

Dla naszego klienta firmy z branży produkcyjnej o specjalizacji technicznej, zlokalizowanej w gminie Dobra, poszukujemy osoby do zarządzania magazynem.

czytaj więcej