Szczecin

Kierownik Utrzymania Ruchu

Serwisy i naprawy maszyn nie są Ci obce? Posiadasz doświadczenie w kierowaniu działem utrzymania ruchu? Jeśli szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swoje kompetencje to idealnie trafiłeś!! Dla naszego klienta mięzynarodowej…

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik Produkcji

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu produkcją w branżach metalowych? Znasz narzędzia LEAN, 5S i Kaizen? Jeśli zatem wprowadzanie usprawnień i układanie pracy działu nie jest Ci obce, to znaczy, że trafiłeś…

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik Produkcji

Dla naszego klienta firmy produkcyjnej, usytuowanej w Szczecinie, poszukujemy osoby, która rozwinie zakład na stanowisku zarządczym.

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. controllingu

Dla naszego Klienta, nowo powstałej firmy produkcyjnej z kapitałem niemieckim poszukujemy specjalisty który wesprze w codziennej pracy dyrektora finansowego.

czytaj więcej

Szczecin

Dyrektor Magazynu

Dla naszego klienta firmy z branży logistycznej poszukujemy osoby która wesprze proces jej dynamicznego rozwoju.

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik kadr i płac

Jesteś związany z działem kadr i płac od lat? Dobrze czujesz się w zarządzaniu zespołem? Jeśli zatem jesteś na bieżąco z przepisani i chcesz się nadal rozwijać w tym dziale…

czytaj więcej

Gorzów Wielkopolski

Kierownik działu sprzedaży

Dla naszego klienta, autoryzowanego dealera samochodowego, szukamy ambitnego nastawionego na wyniki Kierownika działu sprzedaży.

czytaj więcej

Koszalin

Główny Księgowy

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi? Dział księgowości jest miejscem, w którym chciałbyś się nadal rozwijać? Jeśli zatem szukasz stabilnego i dającego możliwość rozwoju pracodawcy to znaczy, że trafiłeś idealnie! Nasz…

czytaj więcej

Szczecin

Quality Manager

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, szukamy osoby, która pokieruje obszarem jakości.

czytaj więcej

Kostrzyn nad Odrą

Manager finansów

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma produkcyjna. Szukamy osoby, która pokieruje działem finansowo-księgowym.

czytaj więcej

Dobrzany

Kierownik produkcji

Naszym klientem jest firma z branży obróbki drewna. Szukamy kandydata, który pokieruje działem produkcji. 

czytaj więcej

Łozienica

Manager Działu Planowania Produkcji

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej usytuowanej pod Szczecinem (Łozienica), poszukujemy osoby, która na poziomie strategicznym/zarządczym wesprze Dział Planowania Produkcji.

czytaj więcej

Goleniów

Lean Manager

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonego Lean Managera. 

czytaj więcej

Gorzów Wielkopolski

Główna Księgowa/ Accounting Manager

Dla naszego klienta, firmy z branży handlowo-usługowej, usytuowanej w Gorzowie, poszukujemy osoby, która wesprze dział księgowości.

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik Działu Zakupów

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej będącej liderem europejskim w swojej branży, usytuowanej w Wąwelnicy (Szczecin Dołuje), poszukujemy osoby, która na poziomie liderskim wesprze dział zaopatrzenia.

czytaj więcej

Dobrzany

kierownik montażu

Naszym klientem jest firma produkująca nowoczesne łodzie motorowe. Szukamy kandydata, który pokieruje działem produkcji- montażu.

czytaj więcej

Szczecin

Project Manager

Dla naszego klienta firmy z branży e-commerce, posiadającego zagraniczny kapitał, poszukujemy Kandydata na stanowisko Project Managera.

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik lakierni

Dla naszego klienta firmy z branży metalowej, specjalizującej się w wykonywaniu konstrukcji stalowych, poszukujemy osoby kierującej działem lakierni.

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik magazynu

Dla naszego klienta firmy z branży produkcyjnej o specjalizacji technicznej, zlokalizowanej w gminie Dobra, poszukujemy osoby do zarządzania magazynem.

czytaj więcej