Szczecin

HR/Payrol Specialist

Dla naszego Klienta, niewielkiej firmy produkcyjnej z kapitałem szwajcarskim, poszukujemy osoby która poprowadzi dokumenty kadrowe i płacowe dla zatrudnionych pracowników - ok 30 osób.
Firma mieści się w Szczecinie Dąbiu, jest stabilną i przyjazną organizacją.

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds Usprawniania Produkcji (wsparcie Kierownika Produkcji)

Dla naszego Klienta, firmy umiejscowionej w Tucznie (woj. zachodniopomorskie), produkującej pyszną czekoladę, poszukujemy obecnie osoby, która wesprze Kierownika Produkcji w zakresie zarządzania produkcji i optymalizacji procesów.

czytaj więcej

Szczecin

Data Scientist Coordinator

Dla naszego Klienta, firmy transportowej, będącej liderem swojej branży w Europie, usytuowanej w centrum Szczecina, poszukujemy osoby, która wsparłaby firmę pod kątem analizy biznesowej.

czytaj więcej

Szczecin

Koordynator Ds. Obsługi Klienta

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej branży stalowej, usytuowanej w Szczecinie, ze względu na jej dynamiczny rozwój poszukujemy osoby, która wsparłaby na samodzielnym stanowisku dział sprzedaży.

czytaj więcej

Szczecin

IT Operator


Poszukujemy dla naszego Klienta, największej firmy duńskiej z branży handlu detalicznego, osoby, która wsparłaby Dział IT Support.

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik działu kadr i płac

Dla naszego klienta, firmy z międzynarodowym kapitałem, zatrudniającej w sumie ponad 800 osób poszukujemy osoby chętniej do podjęcia pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem kadrowo - płacowym.

czytaj więcej

Szczecin

Programista C#

Firma zajmującą się szeroko rozumianymi elektronicznymi systemami i instalacjami bezpieczeństwa poszukuje nowego pracownika do swojego zespołu.


W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób z doświadczeniem w tworzeniu aplikacji pod MS Windows w technologii C# .NET. Jednakże bardzo chętnie spotkamy…

czytaj więcej

Szczecin

Logistyk

Naszym Klientem jest stabilna, prężnie rozwijająca się firma produkcyjna z kapitałem międzynarodowym. Ze względu na rozwój firmy poszukują nowego członka zespołu, który posiada ok. 2 letnie doświadczenie na stanowisku logistyka najlepiej w firmie produkcyjnej i dobrze komunikuje się w języku…

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista IT - branża produkcyjna

Firma produkcyjna z kapitałem Brytyjskim, posiadająca swoją siedzibę w Szczecinie, która specjalizuje się w branży fmcg, poszukuje kandydatów / kandydatek z doświadczeniem w obszarze IT.


W związku z dynamicznym rozwojem firmy, chętnie spotkamy się i zapraszamy do aplikowania  osoby które posiadają doświadczenie na…

czytaj więcej

Szczecin

Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością

Firma produkcyjna z kapitałem Brytyjskim, posiadająca swoją siedzibę w Szczecinie, która specjalizuje się w branży FMCG, poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w obszarze Zarządzania Systemem Jakości i Bezpieczeństwem Żywności.

czytaj więcej

Police

Quality Manager – branża budowlana (budowa fabryki w Policach)

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy budowlanej, będącej podwykonawcą firmy Hyundai, generalnego wykonawcy fabryki polipropylenu w Policach poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Kierownika Jakości.

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz doświadczenie na…

czytaj więcej

Szczecin

Księgowy/-a (1/2 etatu)

LSJ Hr Group jest lokalną firmą z branży doradztwa personalnego z ponad 18 letni stażem i doświadczeniem w prowadzeniu procesów Hr- owych. Wspieramy naszych klientów poprzez dostarczanie im kompleksowego wsparcia w procesach rekrutacji, zatrudnienia pracowników tymczasowych (również obcokrajowców), szkolimy kadrę,…

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. controllingu (branża e-commerce)

Naszym Klientem jest firma będąca wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać używane książki, filmy, płyty CD, gry i ubrania, które firma skupuje i sprzedaje na swoich sklepach internetowych. W Szczecinie firma posiada swoje centra logistyczne, które…

czytaj więcej

Gdańsk

kierownik budowy farmy wiatrowej

Naszym klientem jest firma działająca w branży energii odnawialnej. W związku z budową dwóch farm wiatrowych w województwie pomorskim szukamy kierownika budowy odpowiedzialnego za prace od strony inwestora.

czytaj więcej

Szczecin

lean project leader

Naszym Klientem jest międzynarodowa korporacja, która w Szczecinie zatrudnia zespoły zaplecza administracyjnego do obsługi procesów bankowych. W związku ze stałym rozwojem i chęcią ulepszania procesów poszukamy osoby, która wesprze organizację.

czytaj więcej

Kostrzyn nad Odrą

Kierownik utrzymania ruchu

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży konstrukcji spawanych, w związku z jej prężnym rozwojem, poszukujemy osoby która będzie zarządzać działem utrzymania ruchu:

czytaj więcej

Wrocław

Kierownik utrzymania ruchu

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży konstrukcji spawanych, w związku z jej prężnym rozwojem, poszukujemy osoby która będzie zarządzać działem utrzymania ruchu:

czytaj więcej

Kostrzyn nad Odrą

Specjalista ds. ERP

LSJ HR Group jest agencją rekrutacyjną (nr 4440), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, firmy…

czytaj więcej