Szczecin

Specjalista ds. personalnych

Naszym Klientem jest nowoczesna klinika medyczna, będąca prężnie rozwijająca się wielowymiarową placówką medyczną, zatrudniającą ok 40 osób, z głównym oddziałem w centrum Szczecina, w związku z jej stabilnym rozwojem poszukujemy nowej osoby.

czytaj więcej

Szczecin

Quality Manager

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma produkcyjna z kapitałem skandynawskim, zatrudniająca ok 200 osób, ulokowana w okolicy Szczecina. W związku ze swoim rozwojem i budową struktur poszukuje nowego pracownika.

czytaj więcej

Szczecin

Manager Logistyki

Nasz Klient, skandynawska firma produkcyjna z branży produkcji elementów metalowych, w związku z bardzo dużym wzrostem zamówień zmienia i rozbudowuje swoją strukturę organizacyjną. W wyniku nowych planów i potrzeby rozbudowy poszukuje osoby która zasili Management Team i podejmie pracę na…

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. controllingu biznesowego (branża e-commerce)

Naszym Klientem jest firma będąca wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać używane książki, filmy, płyty CD, gry i ubrania, które firma skupuje i sprzedaje na swoich sklepach internetowych. W Szczecinie firma posiada swoje centra logistyczne które…

czytaj więcej

Szczecin

Lider działu marketingu

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej będącej liderem w branży spożywczej, szukamy kreatywnej osoby do pokierowania niedużym działem marketingu.

czytaj więcej

Łozienica pod Goleniowem (30 km od Szczecina)

Specjalista ds. IT (obszar produkcji)

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej będącej członkiem międzynarodowej grupy i właścicielem znanej na całym świecie marki, w związku z jej dynamicznym rozwojem i prowadzonymi projektami poszukujemy osoby na stanowisko:

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. sprzedaży B2B - branża IT

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w sprzedaży produktów IT. Wybrana osoba będzie zatrudniona u naszego klienta - firmie z zasięgiem ogólnopolskim - na stanowisku:

czytaj więcej