Szczecin

Kierownik robót elektrycznych

Firma budowlana specjalizująca się w projektowaniu i budowie instalacji teleinformatycznych, bezpieczeństwa oraz elektrycznych, ze względu na prężny rozwój w obrębie realizacji nowych projektów, poszukuje kandydatów z doświadczeniem na stanowisku Kierownika robót elektrycznych.

Do rekrutacji zapraszamy wszystkich kandydatów, którzy…

czytaj więcej

Gryfino

Technik w dziale utrzymania ruchu

Dla naszego klienta, zakładu produkcyjnego z wieloletnią tradycją, który świadczy usługi w branży chemicznej poszukujemy osoby, która będzie dbała o nowoczesny park maszynowy oraz dokonywała napraw w sytuacji awarii.

czytaj więcej

Szczecin

Planista Produkcji

Firma produkcyjna z kapitałem Brytyjskim, posiadająca swoją siedzibę w Szczecinie, która specjalizuje się w branży FMCG, poszukuje kandydatów / kandydatek z doświadczeniem w obszarze Planowania Produkcji.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, chętnie spotkamy się i zapraszamy do aplikowania osoby…

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. zakupów i sourcingu

Niewielka firma produkcyjna z kapitałem skandynawskim zlokalizowana na terenie Szczecina poszukuje obecnie osoby do pracy na nowym stanowisku związanym z rozwojem i dywersyfikacją bazy dostawców.

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds Usprawniania Produkcji (wsparcie Kierownika Produkcji)

Dla naszego Klienta, firmy umiejscowionej w Tucznie (woj. zachodniopomorskie), produkującej pyszną czekoladę, poszukujemy obecnie osoby, która wesprze Kierownika Produkcji w zakresie zarządzania produkcji i optymalizacji procesów.

czytaj więcej

Szczecin

Quality manager

Do firmy z kapitałem skandynawskim, która specjalizuje się w produkcji niestandardowych wyrobów z silikonu i gumy, wykorzystywanych w branżach: medycznej, spożywczej, motoryzacyjnej poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie systemem jakości.

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista IT

Do firmy z niemieckim kapitałem z branży e-commerce, posiadającej centra logistyczne zlokalizowane w Stobnie, Przecławiu i Szczecinie poszukuje specjalisty do działu Helpdesk.

czytaj więcej

Szczecin

Sterowniczy linii pirolizy


Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w procesie pirolizy, wdrażająca nową technologię.

Do rekrutacji zapraszamy wszystkich kandydatów, którzy posiadają doświadczenie na takim samym stanowisku lub mają zapał, chęci do nauki i smykałkę techniczną -…

czytaj więcej