Szczecin

Specjalista ds. BHP

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za nadzór nad kwestiami z dziedziny BHP w znanej międzynarodowej firmie produkcyjnej zlokalizowanej w Goleniowie. 

czytaj więcej

Szczecin

Młodszy Inżynier Konstruktor

Do nowego oddziału firmy , która specjalizuje się w branży farmaceutycznej, poszukuje kandydatów, którzy ukończyli studia inżynieryjne i dobrze się czują w programach CAD

czytaj więcej

Szczecin

Planista produkcji (materiałowy)

Naszym klientem jest firma o międzynarodowym zasięgu, globalnie znanej marce, bardzo wysokim poziomie organizacji produkcji, która wciąż rozwija swój zespół inżynierski w związku z czym otwiera nową rekrutacje. 

czytaj więcej

Szczecin

Elektryk/tester

Dla naszego klienta, wiodącej firmy produkującej rozdzielnice elektryczne do turbin wiatrowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektryk/Tester. Firma zlokalizowana jest w Szczecinie Dąbiu.

czytaj więcej

Szczecin

Brygadzista/obszar testu elektrycznego

Naszym klientem jest duża firma produkująca systemy elektryczne do turbin wiatrowych. Firma posiada ponad 30 letnie doświadczeniem na polskim rynku.
W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko


czytaj więcej

zachodniopomorskie

Specjalista ds. importu / eksportu

Firma z kapitałem amerykańskim, która otwiera nowy oddział produkcyjny w Szczecinie poszukuje nowych osób na stanowisko:

czytaj więcej