Szczecin

Operator frezarki CNC

Dla naszego klienta, hiszpańskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy aktualnie operatora frezarki CNC. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

czytaj więcej

Szczecin

Operator prasy krawędziowej CNC

Posiadasz doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej CNC? Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

czytaj więcej

Szczecin

Młodszy Operator Robota Spawalniczego

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, zlokalizowanej w Szczecinie Dąbiu, poszukujemy osoby na stanowisko młodszego operatora robota spawalniczego.

czytaj więcej

Szczecin

Brygadzista lakierni

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży konstrukcji stalowych, w związku z jej prężnym rozwojem, poszukujemy osoby do działu lakierni na stanowisko brygadzisty.

czytaj więcej

Gorzów Wielkopolski

Mechanik/Elektromechanik

Dla naszego klienta, firmy z branży transportowo-spedycyjnej poszukujemy osób do warsztatu usług technicznych, na stanowisko Elektromechanika.

czytaj więcej

Kostrzyn nad Odrą

Lakiernik

 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Kostrzynie nad Odrą, poszukujemy osoby do działu lakierni, na stanowisko lakiernika.

czytaj więcej

Kostrzyn nad Odrą

Operator piły

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w Kostrzynie n. Odrą, poszukujemy osoby na stanowisko operatora piły.

czytaj więcej

Szczecin

Operator Wózka Widłowego

Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego? Szukasz stabilnej i rozwojowej pracy? Jeśli masz uprawnienia UDT to znaczy, że dobrze trafiłeś! Nasz klient, firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Stołczyna, poszukuje właśnie…

czytaj więcej

Szczecin

Spawacz TIG

Dla naszego klienta, duńskiej Firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Szczecinie Dąbiu, poszukujemy kandydatów na stanowisko.

czytaj więcej

Szczecin

Monter

Znasz się na elektronarzędziach? Montaż nie jest Ci obcy? Jeśli szukasz stabilnej pracy i jesteś osobą rzetelną i uczciwą to znaczy, że dobrze trafiłeś!! Nasz klient, skandynawska Firma zlokalizowana w…

czytaj więcej