Wąwelnica

pracownik działu handlowego

Jeśli łatwo nawiązujesz relacje, jesteś nastawiony na wyniki i nie boisz się sprzedaży, to mamy dla Ciebie ofertę pracy!

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z Wąwelnicy (gmina Dobra) działająca w branży technicznej.  Szukamy kolejnej osoby, która dołączy do działu handlowego.

czytaj więcej

Szczecin

pracownik administracyjny w firmie produkcyjnej

Naszym Klientem jest stabilna, prężnie rozwijająca się firma produkcyjna z kapitałem międzynarodowym. Ze względu na rozwój firmy poszukujemy nowego członka zespołu, który zajmie się pracami administracyjnymi.

czytaj więcej

Szczecin

Finance Manager

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej kapitału duńskiego, usytuowanej w Szczecinie, poszukujemy osoby, która na poziomie zarządczym wsparłaby dział finansów.

czytaj więcej

Szczecin

Fashion Specialist

Naszym Klientem jest firma będąca wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać używane książki, filmy, płyty CD, gry i ubrania, które firma skupuje i sprzedaje na swoich sklepach internetowych. W Szczecinie firma posiada swoje centra logistyczne, które…

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista w dziale szkoleń

LSJ Hr Group jest lokalną firmą z branży doradztwa personalnego z ponad 18 letni stażem i doświadczeniem w prowadzeniu procesów Hr- owych. Wspieramy naszych klientów poprzez dostarczanie im kompleksowego wsparcia w procesach rekrutacji, zatrudnienia pracowników tymczasowych (również obcokrajowców), szkolimy, rozwijamy…

czytaj więcej