Kobylanka

Specjalista ds. marketingu

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, która jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów i sieci światłowodowych, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. marketingu.

czytaj więcej

Szczecin

Ekspert ds. nawiązywania relacji (Sprzedawca usług HR)

Jesteśmy zespołem profesjonalnych, efektywnych i wspierających się wzajemnie ludzi. Jeśli posiadasz te trzy cechy, to prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

czytaj więcej

Goleniów

Specjalista ds. planowania procesów logistycznych

Dla naszego klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. planowania procesów logistycznych.

czytaj więcej

Goleniów

Junior Lean Specialist

Znasz się na narzędziach LEAN? Chciałbyś się nauczyć więcej? To miejsce dla Ciebie! Nasz klient, nowa i nowoczesna inwestycja zlokalizowana w Goleniowskim Parku Przemysłowym Łozienica poszukuje osoby odpowiedzialnej za procesy…

czytaj więcej

Szczecin

Koordynator wsparcia Klienta z językiem angielskim

Dla naszego klienta firmy z branży produkcyjnej, specjalizującej się w projektowaniu oraz transporcie niedużych struktur do samodzielnego montażu, poszukujemy nowego członka zespołu z dobrą znajomością języka angielskiego, na stanowisko.

czytaj więcej

Szczecin

Księgowa/ Księgowy

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Szczecinie Dąbiu, poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w obszarze księgowości.

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. sprzedaży (branża FTL)

Dla naszego klienta, firmy z branży TSL, szukamy osoby odpowiedzialnej za działania handlowe. Dołącz do zespołu specjalistów i pracuj w jednym z oddziałów firmy w Szczecinie, Zielonej Górze lub Słubicach! 

czytaj więcej

Goleniów

Inżynier jakości

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby rozwijać się w obszarze inżynierii jakości. Chętnie porozmawiamy z doświadczonymi kandydatami, ale również z osobami, które poszukują pierwszego doświadczenia w tym…

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik spedycji

Dla naszego klienta, firmy świadczącej usługi spedycji krajowej i międzynarodowej, szukamy osoby, która pokieruje pracą działu. 

czytaj więcej

Szczecin

Planista produkcji

Dla naszego klienta firmy produkcyjnej z branży spożywczej poszukujemy kandydatów odpowiedzialnych za obszar planowania produkcji.

czytaj więcej

Szczecin

Główna/-y Księgowa/-y

Naszym klientem jest firma działająca w branży energii odnawialnej. Szukamy kandydata, który zajmie samodzielne stanowisko w obszarze księgowości.

czytaj więcej

Szczecin

Senior Accountant/ Księgowy działu GL

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o fantastycznej renomie, usytuowanej w Łozienicy pod Szczecinem, poszukujemy osoby, która wesprze dział księgowy na stanowisku seniorskim.

czytaj więcej

Motaniec

Recepcjonistka

Jesteś osobą zorganizowaną i otwartą? Jeśli dodatkowo potrafisz swobodnie porozumiewać się w języku angielskim, to dobrze trafiłeś/aś! Stabilna Firma w Motańcu koło Szczecina, poszukuje właśnie Ciebie!

czytaj więcej

Szczecin

Księgowy/a

Dla naszego klienta skandynawskiej Firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Szczecinie (Załom) poszukujemy doświadczonego Księgowego.

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. rekrutacji

Poszukujemy osoby, która doskonale poradzi sobie z rekrutacją kandydatów dla Klientów najskuteczniejszej agencji HR-owej, czyli LSJ HR Group! Od 18 lat stale się rozwijamy się i w związku z tym…

czytaj więcej

Specjalista ds. przygotowania druku

Zakres obowiązków:• Wykonywanie impozycji do druku książek technologią offsetową• Sporządzanie proofów kolorystycznych• Prace DTP, korekty plików• Sprawdzanie plików do druku offsetowegoOczekiwania:• Doświadczenie na stanowisku operator DTP/Prepress – druk offsetowy• Znajomość…

czytaj więcej