Rekrutacje cudzoziemców

Obywatele zza wschodniej granicy nie boją się ciężkiej pracy, pracują długo i są bardzo wydajni. Przyjeżdżają do polski w celach zarobkowych i dlatego skupiają się przede wszystkim na pracy.

Z początkiem 2018 roku diametralnie zmieniły się przepisy dotyczące zatrudniania osób zza granicy. Powoduje to ogromne problemy nie tylko dla samych kandydatów, ale również i dla przedsiębiorców, którzy zmuszeni są do ponoszenia coraz wyższych kosztów. Pomagamy zmierzyć się z tymi wyzwaniami, by w rezultacie dać firmom szansę na rozwój.

Umożliwiamy zatrudnienie na zasadzie pracy tymczasowej (zatrudnienie przez naszą agencję), wsparcie w dopełnieniu formalności w przypadku zatrudnienia przez Klienta, a także realizację wyłącznie kwestii formalnych w przypadku zgłoszenia przez Klienta chętnych do pracy u niego cudzoziemców.

 

  • Sprawdzamy cudzoziemców pod kątem legalności pobytu na terenie naszego kraju i możliwości podjęcia zatrudnienia
  • Tłumaczymy CV i inne niezbędne dokumenty
  • Kontrolujemy dokumentację i weryfikujemy zawarte w niej dane
  • Umożliwiamy przedsiębiorcom zatrudnienie takich osób, które odpowiadają im pod względem wykształcenia, kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia
  • W wielu przypadkach gwarantujemy cudzoziemcom nocleg.
  • Odpowiedzialność za legalne zatrudnienie cudzoziemców spoczywa po stronie LSJ. Przejmujemy na siebie także odpowiedzialność przed instytucjami kontrolnymi (Państwowa Inspekcja Pracy i Straż Graniczna).

Klentów zainteresowanych zatrudnieniem cudzoziemców lub legalizacją ich pracy zachęcamy do kontaktu z naszą Project Manager, Mercedes Gorajską: +48 513 570 260, mgorajska@lsj.pl