Rekrutacje stałe

Człowiek w garniturze zapinający guzik marynarki

Co zyskujesz decydując się na powierzenie nam swoich rekrutacji?

  • Skuteczność procesu –  budowana przez lata baza kontaktów oraz kanały dotarcia do odpowiednich kandydatów pozwalają na sprawne przedstawienie rekomendacji
  • Nie tracisz cennych godzin na poszukiwania, umawianie spotkań, rozmowy – z nami poświęcasz swój czas jedynie na spotkania z rekomendowanymi kandydatami
  • Nie musisz martwić się o treść i atrakcyjność swoich ogłoszeń – wiemy na co zwrócić uwagę, żeby przyciągnąć właściwych kandydatów. 
  • Rekrutacja to część wizerunku pracodawcy - dzięki naszemu know-how budujesz swoją markę w oczach potencjalnych pracowników
  • Dyskrecja i poufność  - z nami masz pewność, że zrealizujesz nawet najbardziej wymagające rekrutacje.
LSJ HR Group Team Member

Jak to robimy w LSJ?

Rekruterzy LSJ od lat budują swoje sieci kontaktów i bazy kandydatów. To sprawia, że realnie jesteśmy w stanie skrócić czas rekrutacji o kilka tygodni.

Nasze rekrutacje obejmują niemal wszystkie najczęściej potrzebne profesje: inżynierowie, księgowi, pracownicy produkcji, logistyki, czy HR-u to tylko kilka z nich. W zakresie usługi executive search zrekrutujemy osoby na najbardziej kluczowe stanowiska, bez względu na lokalizację. Już na etapie selekcji analizujemy niekiedy kilkadziesiąt CV po to, żeby przedstawić Ci jedynie osoby wpisujące się w profil stanowiska.

W trakcie współpracy możesz liczyć na nasze wsparcie w tworzeniu profilu stanowiska, który odpowiada aktualnym standardom. Doradzamy też w temacie konkurencyjności oferowanych przez Ciebie wynagrodzeń - z nami zawsze jesteś „na czasie”.

LSJ HR Group Rekrutacje Stałe

Znamy się na ludziach

Na co dzień mamy otwartych kilkadziesiąt procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska. Spotkania rekrutacyjne i zamknięte z sukcesem projekty liczymy w tysiącach.

Naszą skuteczność opieramy przede wszystkim na nieustającym rozwoju i relacjach budowanych od 2002 roku. Szeroka sieć kontaktów – zarówno po stronie firm, jak i kandydatów - jest naszą mocną stroną. Wiemy, co dzieje się na lokalnym rynku, dlatego jesteśmy agencją pracy, do której warto skierować swoje pierwsze kroki.

LSJ HR Group Team Members

Potrzebujesz pracowników tylko na określony czas?

Być może Twój dział HR doskonale radzi sobie z rekrutacją.

Niekiedy jednak, potrzeby, szczególnie w dużych firmach, pojawiają się z dnia na dzień i przekraczają ilościowo możliwości czasowe Twojego zespołu rekrutacyjnego. A może potrzebujesz pracowników tylko na określony czas? Warto zapytać o możliwości w naszym dziale pracy tymczasowej 

Masz pytania dotyczące rekrutacji?

Chętnie na nie odpowiemy!
Marta Cichecka - Lider Działu Rekrutacji

Marta Cichecka

Lider Działu Rekrutacji