Szczecin

Pracownik magazynowy

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje do swojego zespołu pracowników magazynowych! Poznaj szczegóły!

czytaj więcej

Gorzów Wielkopolski

specjalista ds. sprzedaży samochodów

Dla naszego klienta, autoryzowanego dealera samochodowego, szukamy ambitnych i nastawionych na wyniki, doradców ds. sprzedaży.

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim

Dla naszego Klienta, firmy świadczącej kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing, usytuowanej w centrum Szczecina poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. obsługi Klienta. 

czytaj więcej

Goleniów

młodszy inżynier produkcji

Dla naszego klienta, wiodącego producenta drabin, rusztowań i podnośników specjalnych, szukamy kandydata, który chciałby zdobyć pierwsze lub kolejne doświadczenie zawodowe jako inżynier produkcji.

czytaj więcej

Kostrzyn nad Odrą

Слесарь металлоконструкций

Для нашего клиента, специалиста по обработке высокопрочных конструкционных сталей, занимается изготовлением масштабных металлоконструкций, в настоящее время ищем слесаря ​​металлоконструкций.Что мы предлагаем:• Непосредственное трудоустройство (то есть сразу к клиенту)• Umowa o…

czytaj więcej

Kostrzyn nad Odrą

Сварщик MIG/MAG

Для нашего клиента, специалиста по обработке высокопрочных конструкционных сталей, занимающегося изготовлением масштабных металлоконструкций, в настоящее время ищем сварщиков MIG/MAG с опытом работы.Что мы предлагаем:• Непосредственное трудоустройство (то есть сразу к…

czytaj więcej

Goleniów

Inżynier procesu i jakości

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją komponentów do elektrowni wiatrowych usytuowanej w Goleniowie, poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera procesu i jakości. 

czytaj więcej

Koszalin

Główny Księgowy

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi? Dział księgowości jest miejscem, w którym chciałbyś się nadal rozwijać? Jeśli zatem szukasz stabilnego i dającego możliwość rozwoju pracodawcy to znaczy, że trafiłeś idealnie! Nasz…

czytaj więcej

Specjalista ds. LEAN

Znasz narzędzia Lean? Chciałbyś się nadal rozwijać w tym obszarze? Jeśli zależy Ci na świetnej atmosferze, możliwości rozwoju i realnym wpływie na poszerzanie działu, aplikuj i przekonaj się, co mamy…

czytaj więcej

Motaniec

Recepcjonistka

Jesteś osobą zorganizowaną i otwartą? Jeśli dodatkowo potrafisz swobodnie porozumiewać się w języku angielskim, to dobrze trafiłeś/aś! Stabilna Firma w Motańcu koło Szczecina, poszukuje właśnie Ciebie!

czytaj więcej

Gorzów Wielkopolski

работник продукции

Проходит китайский Новый год, а Вы еще без работы? Не медлите!Вакансия в городе Гожув на предприятие по созданию телевизоров снова открыта!Обязанности:Сборка деталей телевизора, упаковка, контроль качества продукции — в зависимости…

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. kadr i płac

Nasza firma istnieje na rynku już ponad 18 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu bieżącego roku zatrudniliśmy kilka…

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. rekrutacji cudzoziemców

Nasza firma istnieje na rynku już ponad 18 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka…

czytaj więcej

Szczecin

Inżynier Przygotowania Produkcji

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, usytuowanej w Szczecinie, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera przygotowania produkcji.

czytaj więcej

Szczecin

Pracownik magazynowy

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracach magazynowych? Zapoznaj się z ofertą! Wszystkiego Cię nauczymy!

czytaj więcej

Szczecin

Praca dla Studenta/Absolwenta (Junior Lean Specialist)

Hej Studencie- Absolwencie!:)Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe?Interesujesz się metodologią Lean i chciałbyś rozwinąć swoją wiedzę o praktykę pod okiem ekspertów?Ważne jest dla Ciebie łączenie pracy zarobkowej z możliwością rozwoju?Jeśli odpowiedziałeś…

czytaj więcej

Kostrzyn nad Odrą

Spawacz mig/mag

Jeśli szukasz stabilnej i rozwojowej firmy, to znaczy, że dobrze trafiłeś! Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w produkcji konstrukcji stalowych, usytuowanej w Kostrzynie nad Odrą, poszukujemy osoby na stanowisko…

czytaj więcej

Kostrzyn nad Odrą

Monter/Ślusarz

Znasz się na rysunku technicznym i szukasz fajnego miejsca do pracy i rozwoju? Idealnie trafiłeś!! Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, usytuowanej w Kostrzynie nad Odrą, poszukujemy…

czytaj więcej

Łozienica

Specjalista ds. rozwiązań logistycznych

Dla naszego klienta, firmy z branży TSL znajdującej się w centrum logistycznym w Łozienicy, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. rozwiązań logistycznych.

czytaj więcej

Łozienica

Koordynator Klienta

Dla naszego klienta, firmy z branży TSL znajdującej się w centrum logistycznym w Łozienicy, poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora klienta.

czytaj więcej

Łozienica

Specjalista/-ka ds. finansów - Księgowa

Dla naszego klienta, firmy z branży TSL znajdującej się w centrum logistycznym w Łozienicy, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. finansów. 

czytaj więcej

Szczecin

Pracownik produkcji

Poszukujesz pracy na produkcji? Zapoznaj się z naszą ofertą!

czytaj więcej

Szczecin

Technik serwisu

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży w Europie , usytuowanej w Szczecinie, poszukujemy osoby, która wesprze dział serwisu. 

czytaj więcej

Lubczyna

specjalista ds. kalkulacji i controllingu kosztów

Dla naszego klienta, średniej wielkości firmy produkcyjnej z okolic Goleniowa, szukamy osoby odpowiedzialnej za controlling kosztów.

czytaj więcej

Szczecin

Monter elementów precyzyjnych

Posiadasz doświadczenie na produkcji przy montażu elementów precyzyjnych? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

czytaj więcej

Łozienica

Asystent ds. administracji

Poszukujesz pracy jako pracownik administracyjny? Zapoznaj się z naszą ofertą!

czytaj więcej

Kołbaskowo

Monter/Elektromonter

Dla naszego klienta firmy z branży produkcyjnej, zlokalizowanej w okolicach Kołbaskowa, poszukujemy osób na stanowisko Montera/Elektromontera

czytaj więcej

Kukinia

Główny technolog produkcyjny

Dla naszego klienta, firmy będącej liderem branży przetwórstwa rybnego, usytuowanej w powiecie kołobrzeskim, poszukujemy osoby na stanowisko głównego technologa produkcyjnego. 

czytaj więcej

Kobylanka

Koordynator ds. obsługi klienta

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej usytuowanej w Kobylance pod Szczecinem, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. Obsługi klienta. 

czytaj więcej

Szczecin

Magazynier

Aktualnie dla naszego Klienta, jednego z liderów zachodniopomorskiej branży motoryzacyjnej, poszukujemy pracowników na stanowisko magazyniera.

czytaj więcej

Szczecin

Spawacz TIG

Dla naszego klienta, duńskiej firmy z branży produkcyjnej zlokalizowanej w Szczecinie Dąbiu, poszukujemy osoby z aktualnymi uprawnieniami spawacza i z doświadczeniem w zawodzie

czytaj więcej

Szczecin

Monter-Ślusarz

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, usytuowanej w Szczecinie, poszukujemy osoby na stanowisko Montera-Ślusarza

czytaj więcej

Szczecin

Magazynier z uprawnieniami UDT

Potrafisz kierować wózkiem widłowym i posiadasz uprawnienia UDT? Świetnie! Zapoznaj się z naszą ofertą!

czytaj więcej

Goleniów

Inżynier jakości

Dla naszego klienta, firmy Faymonville Polska Sp. z o.o., która jest jednym z największych producentów naczep do transportu ciężkiego i specjalistycznego na świecie, poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby rozwijać się w…

czytaj więcej

Szczecin

pracownik produkcji

Szukasz stabilnej pracy? Świetnie trafiłeś! Od zaraz, dla klienta - Firmy produkcyjnej w Szczecinie Dąbiu poszukujemy pracowników produkcji.

czytaj więcej

Szczecin

Młodszy specjalista ds. procesów bankowych

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja z branży bankowej. Szukamy kandydatów, którzy chcieliby poznać świat procesów bankowych i zostać specjalistami w swojej dziedzinie.

czytaj więcej

Szczecin

Quality Manager

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, szukamy osoby, która pokieruje obszarem jakości.

czytaj więcej

Koszalin

Samodzielna Księgowa

Dla naszego klienta, firmy usytuowanej w Koszalinie, będącej liderem branży developerskiej, poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko do działu księgowego.

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. kadr i płac

Posiadasz doświadczenie w obszarze kadr i płac? Znasz przepisy Prawa Pracy, a naliczanie płac nie jest dla Ciebie problemem? Zapoznaj się ze szczegółami i aplikuj!

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik Robót Elektrycznych

Dla naszego klienta, firmy budowlanej, będącej liderem rozwiązań elektrycznych na rynku lokalnym, poszukujemy osoby do zarządzania realizacji projektów budowlanych.

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. Transportu/ Logistics Administrator

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej będącej liderem branży spożywczej, usytuowanej w Szczecinie Dąbiu, poszukujemy osoby do działu transportu, ze względu na jego rozwój.

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Dla naszego Klienta, organizacji specjalizującej się w pozyskiwaniu funduszy dla przedsiębiorców, poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko operacyjne.

czytaj więcej

Szczecin

Kosmetolog (pracownik laboratorium)

Dołącz do zespołu osób, których pasją są naturalne, pięknie pachnące i wysokie jakościowo kosmetyki! Jeśli chciałbyś stać się częścią zespołu jednej ze szczecińskich manufaktur kosmetycznych- aplikuj! 

czytaj więcej

Szczecin

Lider/Kierownik Biura

Dla naszego Klienta, organizacji specjalizującej się w pozyskiwaniu funduszy dla przedsiębiorców, poszukujemy osoby na stanowisko zarządcze.

czytaj więcej

Szczecin

Planista produkcji

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży konstrukcji stalowych. Szukamy kandydata, który obejmie samodzielne stanowisko Planisty produkcji.

czytaj więcej

Szczecin

Logistics Administrator/Specialist

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy logistyczno-transportowej, poszukujemy osoby, która wesprze dział administracji procesów logistycznych.

czytaj więcej

Kostrzyn nad Odrą

Projektant/Konstruktor (Dział Przygotowania Produkcji)

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej kapitału zagranicznego, usytuowanej w Kostrzynie nad Odrą, poszukujemy osoby, która wesprze dział Przygotowania Produkcji.

czytaj więcej

Kobylanka

Specjalista ds. marketingu

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, która jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów i sieci światłowodowych, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. marketingu.

czytaj więcej

Kostrzyn nad Odrą

Manager finansów

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma produkcyjna. Szukamy osoby, która pokieruje działem finansowo-księgowym.

czytaj więcej

Szczecin

Operator frezarki CNC

Dla naszego klienta, hiszpańskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy aktualnie operatora frezarki CNC. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

czytaj więcej

Szczecin

Operator prasy krawędziowej CNC

Posiadasz doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej CNC? Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

czytaj więcej

Szczecin

Młodszy Operator Robota Spawalniczego

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, zlokalizowanej w Szczecinie Dąbiu, poszukujemy osoby na stanowisko młodszego operatora robota spawalniczego.

czytaj więcej

Charzyno

Automatyk

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej usytuowanej w Charzynie pod Kołobrzegiem, poszukujemy osoby, która wesprze dział pod kątem automatyzacji produkcji.

czytaj więcej

Szczecin

Praktykant / ka w LSJ

Jesteśmy zespołem profesjonalnych, efektywnych i wspierających się wzajemnie ludzi. Jeśli planujesz swoją karierę w branży usług HR- zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stażową! 

czytaj więcej

Szczecin

Ekspert ds. nawiązywania relacji (Sprzedawca usług HR)

Jesteśmy zespołem profesjonalnych, efektywnych i wspierających się wzajemnie ludzi. Jeśli posiadasz te trzy cechy, to prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

czytaj więcej

Szczecin

Dyrektor Produkcji

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej usytuowanej w Szczecinie, poszukujemy osoby, która na poziomie zarządczym wesprze zakład produkcji firmy.

czytaj więcej

Szczecin

Test Automation Engineer

LSJ HR Group jest agencją rekrutacyjną (nr 4440), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami…

czytaj więcej

Szczecin

Brygadzista lakierni

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży konstrukcji stalowych, w związku z jej prężnym rozwojem, poszukujemy osoby do działu lakierni na stanowisko brygadzisty.

czytaj więcej

Gorzów Wielkopolski

Mechanik/Elektromechanik

Dla naszego klienta, firmy z branży transportowo-spedycyjnej poszukujemy osób do warsztatu usług technicznych, na stanowisko Elektromechanika.

czytaj więcej

Szczecin

specjalista ds. eksploatacji (branża morska)

Dla naszego Klienta, firmy świadczącej usługi przewozów morskich, szukamy kandydata, który dołączy do zespołu eksploatacji.

czytaj więcej

Kostrzyn nad Odrą

Lakiernik

 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Kostrzynie nad Odrą, poszukujemy osoby do działu lakierni, na stanowisko lakiernika.

czytaj więcej

Kostrzyn nad Odrą

Operator piły

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w Kostrzynie n. Odrą, poszukujemy osoby na stanowisko operatora piły.

czytaj więcej

Goleniów

Specjalista ds. planowania procesów logistycznych

Dla naszego klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. planowania procesów logistycznych.

czytaj więcej

Goleniów

Junior Lean Specialist

Znasz się na narzędziach LEAN? Chciałbyś się nauczyć więcej? To miejsce dla Ciebie! Nasz klient, nowa i nowoczesna inwestycja zlokalizowana w Goleniowskim Parku Przemysłowym Łozienica poszukuje osoby odpowiedzialnej za procesy…

czytaj więcej

Szczecin

Operator Wózka Widłowego

Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego? Szukasz stabilnej i rozwojowej pracy? Jeśli masz uprawnienia UDT to znaczy, że dobrze trafiłeś! Nasz klient, firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Stołczyna, poszukuje właśnie…

czytaj więcej

Szczecin

Koordynator wsparcia Klienta z językiem angielskim

Dla naszego klienta firmy z branży produkcyjnej, specjalizującej się w projektowaniu oraz transporcie niedużych struktur do samodzielnego montażu, poszukujemy nowego członka zespołu z dobrą znajomością języka angielskiego, na stanowisko.

czytaj więcej

Szczecin

Spawacz TIG

Dla naszego klienta, duńskiej Firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Szczecinie Dąbiu, poszukujemy kandydatów na stanowisko.

czytaj więcej

Szczecin

Monter

Znasz się na elektronarzędziach? Montaż nie jest Ci obcy? Jeśli szukasz stabilnej pracy i jesteś osobą rzetelną i uczciwą to znaczy, że dobrze trafiłeś!! Nasz klient, skandynawska Firma zlokalizowana w…

czytaj więcej

Dobrzany

Kierownik produkcji

Naszym klientem jest firma z branży obróbki drewna. Szukamy kandydata, który pokieruje działem produkcji. 

czytaj więcej

Łozienica

Manager Działu Planowania Produkcji

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej usytuowanej pod Szczecinem (Łozienica), poszukujemy osoby, która na poziomie strategicznym/zarządczym wesprze Dział Planowania Produkcji.

czytaj więcej

Szczecin

Księgowa/ Księgowy

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Szczecinie Dąbiu, poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w obszarze księgowości.

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. sprzedaży (branża FTL)

Dla naszego klienta, firmy z branży TSL, szukamy osoby odpowiedzialnej za działania handlowe. Dołącz do zespołu specjalistów i pracuj w jednym z oddziałów firmy w Szczecinie, Zielonej Górze lub Słubicach! 

czytaj więcej

Goleniów

Inżynier jakości

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby rozwijać się w obszarze inżynierii jakości. Chętnie porozmawiamy z doświadczonymi kandydatami, ale również z osobami, które poszukują pierwszego doświadczenia w tym…

czytaj więcej

Goleniów

Lean Manager

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonego Lean Managera. 

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. przygotowania inwestycji

Dla naszego Klienta, firmy deweloperskiej, poszukujemy kandydatów, którzy obejmą opieką realizację inwestycji. 

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik spedycji

Dla naszego klienta, firmy świadczącej usługi spedycji krajowej i międzynarodowej, szukamy osoby, która pokieruje pracą działu. 

czytaj więcej

Motaniec

Specjalista ds. Personalnych

Czujesz się pewnie w obszarze kadr i płac? Ta oferta skierowana jest do Ciebie! Zapoznaj się ze szczegółami i aplikuj!

czytaj więcej

Szczecin

Kontroler jakości

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży metalowej zlokalizowanej w Szczecinie (Stołczyn), poszukujemy osoby, która wesprze dział jakości.

czytaj więcej

Szczecin

Planista produkcji

Dla naszego klienta firmy produkcyjnej z branży spożywczej poszukujemy kandydatów odpowiedzialnych za obszar planowania produkcji.

czytaj więcej

Szczecin

Główna/-y Księgowa/-y

Naszym klientem jest firma działająca w branży energii odnawialnej. Szukamy kandydata, który zajmie samodzielne stanowisko w obszarze księgowości.

czytaj więcej

Gorzów Wielkopolski

Główna Księgowa/ Accounting Manager

Dla naszego klienta, firmy z branży handlowo-usługowej, usytuowanej w Gorzowie, poszukujemy osoby, która wesprze dział księgowości.

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik Działu Zakupów

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej będącej liderem europejskim w swojej branży, usytuowanej w Wąwelnicy (Szczecin Dołuje), poszukujemy osoby, która na poziomie liderskim wesprze dział zaopatrzenia.

czytaj więcej

Dobrzany

kierownik montażu

Naszym klientem jest firma produkująca nowoczesne łodzie motorowe. Szukamy kandydata, który pokieruje działem produkcji- montażu.

czytaj więcej

Szczecin

EMEA Automation Engineer

Biegle posługujesz się językiem angielskim, a automatyzacja procesów nie jest Ci obca? Jeśli szukasz miejsca, które da Ci możliwość rozwoju to świetnie trafiłeś! Nasz klient – międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana…

czytaj więcej

Szczecin

Senior Accountant/ Księgowy działu GL

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o fantastycznej renomie, usytuowanej w Łozienicy pod Szczecinem, poszukujemy osoby, która wesprze dział księgowy na stanowisku seniorskim.

czytaj więcej

Szczecin

Księgowy/a

Dla naszego klienta skandynawskiej Firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Szczecinie (Załom) poszukujemy doświadczonego Księgowego.

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. rekrutacji

Poszukujemy osoby, która doskonale poradzi sobie z rekrutacją kandydatów dla Klientów najskuteczniejszej agencji HR-owej, czyli LSJ HR Group! Od 18 lat stale się rozwijamy się i w związku z tym…

czytaj więcej

Szczecin

Planista materiałowy / kupiec

Dla naszego klienta firmy produkcyjnej z branży elektronicznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Planisty materiałowego/kupca.

czytaj więcej

Szczecin

Project Manager

Dla naszego klienta firmy z branży e-commerce, posiadającego zagraniczny kapitał, poszukujemy Kandydata na stanowisko Project Managera.

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik lakierni

Dla naszego klienta firmy z branży metalowej, specjalizującej się w wykonywaniu konstrukcji stalowych, poszukujemy osoby kierującej działem lakierni.

czytaj więcej

Specjalista ds. przygotowania druku

Zakres obowiązków:• Wykonywanie impozycji do druku książek technologią offsetową• Sporządzanie proofów kolorystycznych• Prace DTP, korekty plików• Sprawdzanie plików do druku offsetowegoOczekiwania:• Doświadczenie na stanowisku operator DTP/Prepress – druk offsetowy• Znajomość…

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik magazynu

Dla naszego klienta firmy z branży produkcyjnej o specjalizacji technicznej, zlokalizowanej w gminie Dobra, poszukujemy osoby do zarządzania magazynem.

czytaj więcej

Szczecin

МЛАДШИЙ РАБОТНИК ПРОДУКЦИИ

Праздники прошли и Вы уже скучаете по работе?Предлагаем Вам работу в фирме по производству комплексных систем управления, а также мониторинга ветровых турбин в городе Щецин: трудоустройство на основе трудового договора…

czytaj więcej