Outsourcing kadr i płac

Obiektyw aparatu - widok na krajobraz

Dlaczego warto korzystać z tej usługi?

  • Nie musisz w swojej strukturze utrzymywać całego zespołu, co wiąże się ze sporą oszczędnością
  • Nie martwisz się o dotrzymanie terminów – szczególnie w przypadku absencji członków zespołu KiP.
  • Problem z przechowywaniem i archiwizacją setek akt pracowniczych nie jest już Twoim problemem
  • Przekazanie czynności związanych z obsługą procesów kadrowych pozwala Ci skoncentrować się na działaniach przynoszących firmie zysk.
  • Masz stabilnego partnera i zawsze możesz liczyć na nasze doradztwo w sprawach kadrowo-płacowych

Dbamy o bezpieczeństwo, jakość i terminowość

Przekazując w nasze ręce cały proces zarządzania obszarem kadrowo-płacowym masz pewność, że obsłużymy wszystkie procesy, które wpływają na harmonijny przebieg zatrudnienia w Twojej organizacji.

Trzymamy pieczę nad sprawami pracowniczymi od momentu podpisania umowy o zatrudnieniu aż po rozwiązanie stosunku pracy. Dbamy o zachowanie wszelkich niezbędnych procedur (np. badania), terminów, urlopów, wynagrodzeń itp. Reprezentujemy Cię także przed instytucjami publicznymi związanymi z zatrudnieniem (np. ZUS).

Dzięki optymalizacji naszych wewnętrznych procesów minimalizujemy ryzyko błędów. Zyskujesz pewność, że zamówiona usługa zostanie zrealizowana nie tylko rzetelnie, ale także terminowo.

Biały robot patrzący w obiektyw kamery

Nie ma tu miejsca na zaskoczenie

W obszarze kadr i płac czujemy się naprawdę pewnie!

W ramach pracy naszej agencji, codziennie obsługujemy setki pracowników i jesteśmy w stałym kontakcie z firmami. Ciągła styczność z przepisami prawa pracy i zmianami legislacyjnymi sprawia, że nie ma u nas miejsca na zaskoczenie.

Automatyzujemy naszą pracę - akta prowadzimy w formie elektronicznej, a dzięki własnej aplikacji - pracownicy mają stały dostęp do informacji, które są dla nich ważne (np. paski wynagrodzeń czy limity urlopów). 

Outsourcing procesów

Kadry i płace to tylko jeden z obszarów, w których świadczymy usługi outsourcingu. Sprawdź, jakie jeszcze procesy możesz powierzyć naszym specjalistom, żeby dostarczać lepszą jakość Twoim klientom!

Chcesz poznać pełną ofertę?

Skontaktuj się z nami
Anna Selmaj - Manager Działu Kadr, Płac i Legalizacji

Anna Selmaj

Manager Działu Kadr, Płac i Legalizacji