Referencje

"To, jak klient postrzega świat – to Twoja rzeczywistość" 

- Kate Zabriskie

Uważamy, że słowa osób, które z nami współpracują najlepiej odzwierciedlają jakość naszych usług. W imię tej myśli, regularnie zbieramy od klientów cenne referencje, które udostępniamy na naszej stronie. 

Outpro logo

Outpro S.C.

Firma LSJ HR Group już na samym początki współpracy wykazała się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Po szczegółowym wywiadzie bardzo dobrze zdiagnozowano problemy naszej organizacji, na podstawie których zidentyfikowano nasze cele rozwojowe. Program szkoleniowy był zaprojektowany w taki sposób, aby odpowiadał naszym potrzebom i oczekiwaniom oraz wprowadzał realne usprawnienia w pracy naszych konsultantów.

W naszej opinii firma LSJ HR Group zasługuje na rekomendację, zarówno ze względu na poziom merytoryczny, jak i doskonałą organizację całego procesu. Dlatego też polecamy ich usługi i sami zamierzamy kontynuować tę współpracę w kolejnych latach.

Metaltechnica Logo

MetalTechnika

Szkolenie spełniło nasze oczekiwania, zarówno pod względem merytorycznym, organizacyjnym, jak i pod względem sposobu prowadzenia warsztatów przez trenerkę (…). Doceniamy również zaangażowanie pracowników firmy LSJ w cały proces i sposób organizacji szkolenia. Firma bardzo rzetelnie podeszła do organizacji szkolenia. Wszystkie zajęcia odbywały się sprawnie, a kontakt z organizatorami był również – sprawny i systematyczny. Dokładali oni wszelkich starań, aby szkolenie przebiegało w sposób kompetentny i efektywny. W efekcie szkolenia, uczestnicy wyraźnie podwyższyli swoje umiejętności i kompetencje liderskie, co można zauważyć w praktyce. Biorąc pod uwagę powyższe, rekomendujemy LSJ Group jako profesjonalnego partnera w rozwoju organizacji i organizacji szkoleń. Z pewnością będziemy w dalszym ciągu korzystać z oferty szkoleniowej firmy.

Tomasz Kraśniewski, Prezes Zarządu

DanCrimp logo

Dancrimp sp. z o.o.

Wybór firmy LSJ HR Group nie był przypadkowy, w poprzednich latach korzystaliśmy z usług przedsiębiorstwa nie tylko w zakresie usług rozwojowo-szkoleniowych, ale także rekrutacyjnych. LSJ i tym razem wykazało się dużą elastycznością i program został przygotowany tak, aby odpowiadał naszym potrzebom, był mocny merytorycznie i rozwijał praktyczne umiejętności uczestników. Firma była responsywna i mogliśmy liczyć na wsparcie w trakcie całego procesu szkoleniowego. Serdecznie polecamy współpracę z LSJ HR Group!

Winnica Baniewice logo

Winiarnia Baniewice

Konsultantki wykazały się ogromną praktyczną wiedzą, profesjonalizmem i elastycznością w dostosowywaniu programu do informacji zdobywanych w trakcie konsultacji. Dzięki otwartości na zadawane przez nas pytania mamy wrażenie, że otrzymaliśmy nie tylko wiedzę, ale również umiejętność praktycznego jej zastosowania, co jest już widoczne w codziennej pracy.

Także ze strony organizacyjnej wszystko zostało przeprowadzone bez zarzutu. Osoba koordynująca projekt była cały czas dla nas dostępna, sprawnie reagowała na nasze prośby i udzielała wszelkiego wsparcia , również w kwestiach dofinansowania projektu ze środków unijnych.

Serdecznie polecamy LSJ HR Group jako rzetelnego partnera w rozwoju organizacji i personelu.

TPV Displays logo

TPV Displays Polska

Szkolenia poprzedzone zostały rozmowami diagnozującymi potrzeby, dzięki czemu program dopasowano do realiów panujących w firmie. Usługę przeprowadzono w sposób aktywizujący pracowników, z wykorzystanie dyskusji, ćwiczeń indywidualnych i grupowych, analizy przykładów z praktyki.

Firma LSJ podeszła do organizacji szkoleń w sposób profesjonalny, z dużym zaangażowaniem, skupiając się na naszych potrzebach.

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy współpracę z LSJ!

Technologie Tworzyw Sztucznych Logo

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Bardzo dziękujemy za profesjonalne zorganizowanie szkolenia. Jesteśmy zainspirowani i pełni pozytywnej energii po wczorajszym szkoleniu z Sylwią Królikowską. Było niezwykle energetycznie, z dużą dawką humoru, a przy tym merytorycznie. Wszyscy uczestnicy zadowoleni.

System Teknik Logo

System Teknik Poland Sp z o.o.

Usługa szkoleniowa została wykonana profesjonalnie, terminowo i rzetelnie, na bardzo wysokim poziomie. Przygotowane raporty zawierały zestawienie wyników z pogrupowaniem tematycznym, dzięki czemu były bardzo czytelne i przejrzyste.

Cały proces spełnił nasze oczekiwania. Mamy więc nadzieję na kontynuację współpracy w przyszłości. 55

FinMed logo

Centrum Rehabilitacji FinMed

Całość procesu szkoleniowego, od badania potrzeb, poprzez przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów oceniamy celująco.

Zdecydowanie polecamy szkolenia z LSJ HR Group.

CSL logo

CSL

LSJ HR Group podchodzi do szkolenia w sposób profesjonalny z dużym zaangażowaniem skupiając się na potrzebach klienta. Przeprowadzone zajęcia zostały ocenione jako bardzo efektywne.

Po zakończonym szkoleniu otrzymaliśmy szczegółowy raport opisujący pracę uczestników wraz ze wskazaniem dodatkowych obszarów szkoleniowych, które pozwolą utrwalić zdobyte umiejętności.

Abena Polska - logotyp

Abena Polska

Szkolenia przeprowadzono w sposób profesjonalny, otwarty i co najważniejsze, dający uczestnikom realną wiedzę i umiejętności, które z powodzeniem można wykorzystywać w doskonaleniu swojej codziennej pracy zawodowej.

Hurtostal2 logo

Hurtostal 2

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi LSJ HR Group i liczymy na równie owocną współpracę przy kolejnych projektach szkoleniowych.

AUTODOC Logistics

AUTODOC Logistics Sp z o.o.

AUTODOC Logisitcs Sp. z o.o. od 2019 roku współpracuje z firmą LSJ HR Group, która wspiera nas w rozwijaniu kompetencji pracowników. Konsultanci LSJ pracują z naszym zespołem zarówno w formie warsztatów grupowych, jak i indywidualnych sesji rozwojowych w takich obszarach jak m.in. rozwój umiejętności liderskich, zarządzanie zmianą, czy organizacja czasu pracy. 

Ze strony zespołu LSJ zawsze możemy liczyć na pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie w proces oraz na elastyczne podejście do naszych potrzeb, co przekłada się nie tylko na satysfakcję pracowników uczestniczących w szkoleniach, ale i na jakość pracy w naszym przedsiębiorstwie. 

Serdecznie polecamy LSJ HR Group wszystkim firmom, które cenią sobie skuteczny rozwój kompetencji pracowników i profesjonalne wsparcie. 

Ensinger

ENSINGER

Na przełomie 2022 i 2023 roku firma LSJ HR Group prowadziła w naszej organizacji badanie satysfakcji pracowników. 

Usługa była poprowadzona w sposób rzetelny i profesjonalny i spełniła nasze oczekiwania zarówno pod kątem organizacyjnym, jak i merytorycznym. 

Po zakończonym badaniu otrzymaliśmy obszerny raport, który został szczegółowo omówiony. Dostaliśmy również cały wachlarz rekomendacji co do implementacji wniosków z badania, jak również merytorycznie i organizacyjne wsparcie w tym zakresie. 

Badanie pomogło nam zaplanować szereg działań, które mają na celu podniesienie jakości pracy w Ensinger Composites Machining, a współpraca z LSJ pomaga nam zapewnić spójność i egzekucję tych działań. 

Tym samym polecamy LSJ jako rzetelnego partnera w budowaniu zdrowej, podążającej za trendami i nastawionej na rozwój organizacji. 

SC Johnson

S.C. Johnson

Dnia 28.09.2022 pracownicy międzynarodowego zespołu jakości firmy S.C. Johnson wzięli udział w warsztacie pn. "Asertywna komunikacja" przeprowadzonym przez LSJ HR Group. Szkolenie odbyło się w siedzibie firmy S.C. Johnson w Gorzowie Wielkopolskim w ramach Quality Week EMEA SCJ i brało w nim udział 20 pracowników z obszaru EMEA. 

Szkolenie zostało poprowadzone w języku angielskim i miało formę warsztatu - interaktywnej dyskusji o wyzwaniach, z jakimi mierzą się działy jakości w kontekście komunikacji z pozostałymi komórkami organizacji. Na praktycznych przykładach omówiono zagadnienia dotyczące asertywności zasady skutecznej komunikacji, przedstawiono także użyteczne narzędzia, z których pracownicy będą mogli korzystać w swojej firmowej codzienności i nie tylko. 

Trener LSJ był świetnie przygotowany, bardzo otwarty i skutecznie angażował uczestników podczas szkolenia. Przekazywał wiedzę w sposób bardzo jasny i konkretny, a przede wszystkim podzielił się swoimi doświadczeniami, do czego zachęcał również grupę. Bardzo doceniamy fakt, że przygotowany materiał bazował na naszych realiach, z którymi trener zapoznał się jeszcze przed warsztatem. 

LSJ HR Group jako podmiot dostarczający usługę pokazał się z bardzo dobrej strony. Wykazał się dużą elastycznością, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Cieszymy się z podjęcia współpracy z firmą LSJ i mamy nadzieję, że w przyszłości z równym powodzeniem będziemy mogli ją kontynuować.