Usługi legalizacji

Zawsze zgodnie z prawem

  • Powierzając nam proces legalizacji pobytu i pracy Twoich pracowników masz pewność, że zawsze przebiega on zgodnie z prawem.
  • Nie musisz stale wertować przepisów – zadbamy o wszystkie niezbędne dokumenty i procedury. Dopełnimy wszelkich formalności w urzędach – w imieniu Twoim i pracownika. Pozwoli Ci to zaoszczędzić cenny czas.
  • Nie musisz obawiać się o wynik kontroli PIP lub SG – działając z nami wykluczasz ryzyko naruszenia obowiązującego prawa i związanych z tym kar finansowych.
  • Otwierasz się na szersze rynki pracy, dlatego słaba dostępność pracowników i wysoka rotacja nie stanowi już dla Ciebie dużego problemu.
Pracownik magazynu stojący pomiędzy regałami.

Pełne wsparcie w procesie

Niska demografia sprawia, że zapotrzebowanie na pracę obcokrajowców rośnie. Stale zwiększa się liczba państw, których obywatele przybywają do Polski w celach zarobkowych. Mnogość i różnorodność procedur dla każdej z nacji może okazać się sporym wyzwaniem i ostatecznie zniechęcić do zatrudnienia osoby z innego kraju. A to stracone szanse…

Zgłaszając u nas potrzebę legalizacji otrzymasz pełne wsparcie w procesie. Zajmiemy się zarówno legalizacją pobytu, jak i pracy zgłoszonej osoby lub grupy osób.

Sprawdzimy i wypełnimy wszelkie niezbędne dokumenty – zarówno ze strony Twojej, jak i osoby, której pobyt ma być zalegalizowany. Po złożeniu dokumentacji w urzędzie, stale monitorujemy proces. To, w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami cyfrowymi, sprawia, że proces legalizacji w większości przypadków przebiega w czasie znacznie krótszym niż przewidziany ustawowo.

Jesteśmy na bieżąco

W trakcie naszej długoletniej praktyki zalegalizowaliśmy już pracę dla ponad siedmiu tysięcy osób. Ścieżka legalizacyjna nie ma dla nas tajemnic. Wiemy, na co zwrócić szczególną uwagę, aby proces legalizacji zakończył się sukcesem i kandydat w minimalnym możliwym czasie podjął pracę.

Na bieżąco monitorujemy zmiany w przepisach i mamy zawsze aktualną wiedzę na temat pracy i pobytu w Polsce obywateli z całego świata. Oznacza to, że możemy zaoferować wsparcie legalizacyjne w przypadku niemal każdej narodowości. Nasi Klienci chwalą sobie naszą rzetelność, terminowość i dbałość o przepisy – z nami czują się bezpiecznie. Wszelkie kontrole PIP i SG przechodzimy wzorowo!

Nie marnuj szansy na stabilny rozwój

Chciałbyś zwiększyć zatrudnienie pracowników z innych krajów, ale nie wiesz, jak do tego podejść? Obawiasz się też, że niestabilność rynku zmusi Cię na pewnym etapie do redukcji zatrudnienia i cały trud pójdzie na marne?

Być może dobrym rozwiązaniem okaże się dla Ciebie skorzystanie z usług agencji pracy tymczasowej. Nie marnuj szansy na stabilny rozwój – skontaktuj się z naszym działem rekrutacji tymczasowych i zobacz, jak jeszcze możemy wesprzeć Twój biznes!

Masz pytania dotyczące legalizacji?

Chętnie na nie odpowiemy!
Anna Selmaj - Manager Działu Kadr, Płac i Legalizacji

Anna Selmaj

Manager Działu Kadr, Płac i Legalizacji
Andżelika Grzeszczyk-Gruszycka - Manager działu kadr, płac i legalizacji

Andżelika Grzeszczyk-Gruszycka

Ekspert ds. Kadr i Płac