Analizy i badania rynku

Biała strzałka

Jakie są Twoje korzyści?

  • Dzięki dostarczanym przez nas raportom jesteś na czasie z trendami lokalnego rynku.
  • Zamawiając analizę konkretnego procesu, czy nawet całego obszaru HR w Twojej firmie, jesteś w stanie zidentyfikować przyczyny źródłowe i wdrożyć rozwiązania celujące w konkretny problem.
  • Nie marnujesz czasu na nietrafione projekty i przedsięwzięcia.
  • Zwiększasz oszczędności, bo planujesz działania w oparciu o konkretne dane.
  • Unikasz frustracji związanej z działaniem bazującym jedynie na intuicji i przypuszczeniach.
Wioślarze - ujęcie z góry

Analizy „szyte na miarę”

Dane do raportów zbieramy od lokalnych firm po to, żeby były one adekwatne i przydatne dla przedsiębiorców działających w województwie zachodniopomorskim.

Przekazując nam dane do raportów zawsze masz pewność, że będą one wykorzystane jedynie na potrzeby raportu i zaprezentowane w zanimizowanej formie. 

Analizy „szyte na miarę”, które przeprowadzamy w firmach, wspierają optymalizację takich obszarów, jak np. polityka wynagrodzeń. Dostarczamy odpowiedzi na konkretne pytania Twojej organizacji, a dodatkowo możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo we wdrażaniu zmian.

 

Konstrukcja stalowa

Stawiamy czoła nowym wyzwaniom

Do tej pory udostępniliśmy już kilka edycji raportu dotyczącego pracowników Blue Collar. Badaliśmy też nastroje w firmach po pandemii, czy sytuację szkoleniową zachodniopomorskich przedsiębiorstw. Zapotrzebowanie na konkretne dane rośnie – rośnie więc nasze zaangażowanie w ten obszar działalności.

Analizy, które prowadzimy na zlecenie firm obejmują m.in.: analizy ofert zatrudnienia na tle lokalnego rynku, analiza i opracowanie systemów premiowych, badanie satysfakcji pracowników itp.

Długoletnia współpraca z lokalnymi firmami dała nam ogromną wiedzę na temat ich funkcjonowania. Dzięki temu szybko identyfikujemy zależności między sytuacją w danej firmie, a trendami na lokalnym rynku i jesteśmy w stanie natychmiast zaproponować odpowiednie kroki naprawcze. 

Lokalny rynek nie ma dla nas tajemnic. Mimo to, stale się doskonalimy i chętnie stawiamy czoła nowym wyzwaniom, bo chcemy, żeby nasze usługi na każdym kroku wspierały Twój biznes.

Człowiek grający w szachy

Chętnie porozmawiamy

Rzetelna analiza obszaru przedstawiona w kontekście rynkowych trendów to dokument, od którego rekomendujemy zacząć wszelkie zmiany w firmie. Pozwoli to zaoszczędzić czas, pieniądze i wiele związanych ze zmianą emocji.

Być może na chwilę obecną takie narzędzie nie jest Ci potrzebne albo masz już niezbędne dane. Jeżeli natomiast potrzebujesz wsparcia we wdrożeniu zmian, zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem szkoleń i doradztwa. Chętnie porozmawiamy o kolejnych krokach!

Jesteś zainteresowany raportami i analizami rynku?

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania
Maria Skowrońska - Operations Manager

Maria Skowrońska

Operations Manager