Kim jesteśmy?

LSJ HR GROUP to regionalna firma rekrutacyjno-szkoleniowa, która od kilkunastu lat buduje mocne, pozytywne relacje z kandydatami i przedsiębiorcami. Dla każdego kandydata walczymy o jak najlepsze warunki zatrudnienia, a dla każdego pracodawcy o jak najlepszego kandydata, który pchnie organizację do dalszego rozwoju.

  • Od samego początku działamy w nurcie "human relations", który aktualnie króluje w biznesie. Wiemy, że to od dobrych relacji w głównej mierze zależy powodzenie podejmowanych działań. Słuchamy, odpowiadamy na potrzeby i doradzamy. Za naszą szczerość i profesjonalizm cenią nas zarówno klienci, jak i kandydaci.
  • Podejmujemy działania zmierzające do lepszego postrzegania naszego miasta i regionu, stad inicjatywy takie jak konferencja #HRSzczecin, Szczecin Business Ladies, czy też nasza stała obecność w spotkaniach organizowanych przez instytucje i organizacje około-biznesowe.
  • Budujemy także relacje ze studentami regionalnych uczelni, zapewniając, że na Pomorzu Zachodnim jest da nich dobra przyszłość. Współtworzymy kierunki studiów podyplomowych z dziedziny HR, a założona przez LSJ Fundacja Talent i Kariera kojarzy młodych, zdolnych ludzi z najlepszymi pracodawcami w regionie.
  • Dbamy również o przyjeżdżających do Szczecina obcokrajowców: edukujemy, pomagamy w znalezieniu legalnej pracy i miejsca zamieszkania.
  • W każdym aspekcie stawiamy na relacje!

Co proponujemy pracownikom?

 

Szkolenia wewnętrzne
Szkolenia zewnętrzne
Elastyczne godziny pracy
Możliwości rozwoju
Imprezy integracyjne
Prywatną opiekę medyczną
Kafeteryjny system benefitów

Dobrze bawimy się także "po pracy"

 

Chcesz do nas dołączyć?

Jeżeli chcesz współtworzyć z nami LSJ HR GROUP, koniecznie napisz do nas na adres biuro@lsj.pl w temacie wpisując "Praca w LSJ". Pamiętaj, aby dodać swoje CV!