Kim jesteśmy?

LSJ HR Group tworzą ludzie z pasją do innych ludzi i biznesu. Naszą siłą jest nasz zespół! To rekruterzy, trenerzy, konsultanci kadrowi, menadżerowie projektów… Nad nami wszystkimi czuwają założyciele lsj hr group: katarzyna opiekulska i ireneusz sozański.

  • Od samego początku działamy w nurcie "human relations", który aktualnie króluje w biznesie. Wiemy, że to od dobrych relacji w głównej mierze zależy powodzenie podejmowanych działań. Słuchamy, odpowiadamy na potrzeby i doradzamy. Za naszą szczerość i profesjonalizm cenią nas zarówno klienci, jak i kandydaci.
  • Podejmujemy działania zmierzające do lepszego postrzegania naszego miasta i regionu, stad inicjatywy takie jak konferencja #HRSzczecin, Szczecin Business Ladies, czy też nasza stała obecność w spotkaniach organizowanych przez instytucje i organizacje około-biznesowe.
  • Budujemy także relacje ze studentami regionalnych uczelni, zapewniając, że na Pomorzu Zachodnim jest da nich dobra przyszłość. Współtworzymy kierunki studiów podyplomowych z dziedziny HR, a założona przez LSJ Fundacja Talent i Kariera kojarzy młodych, zdolnych ludzi z najlepszymi pracodawcami w regionie.
  • Dbamy również o przyjeżdżających do Szczecina obcokrajowców: edukujemy, pomagamy w znalezieniu legalnej pracy i miejsca zamieszkania.
  • W każdym aspekcie stawiamy na relacje!

Co proponujemy naszym pracownikom?

Szkolenia wewnętrzne
Szkolenia zewnętrzne
Elastyczne godziny pracy
Jasna ścieżka kariery i możliwość rozwoju
Imprezy integracyjne
Prywatną opiekę medyczną
Karty sportowe

Nasze życie po pracy

Chcesz do nas dołączyć?

Jeśli chciałbyś współtworzyć zespół LSJ HR Group, wyślij swoje CV na adres biuro@lsj.pl w temacie wpisując "Praca w LSJ HR Group".