Praca tymczasowa

Pracownicy wchodzący po schodach

Co zyskasz wybierając tę formę zatrudnienia w swojej firmie?

  • Elastycznie dopasowujesz wolumen zatrudnienia do sezonowości i aktualnych potrzeb
  • Po naszej stronie leżą wszelkie czynności związane z obsługą kadrowo-płacową pracownika.
  • Znika problem przechowywania i archiwizowania dodatkowych akt pracowniczych
  • Nie musisz martwić się, skąd pozyskasz odpowiednią liczbę pracowników – nasz zespół nie ustaje w poszukiwaniach pracowników – polskich i zagranicznych.
  • Na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące rozliczenia urlopów, nieobecności, wynagrodzeń itp. odpowiada nasz wirtualny asystent lub dedykowany konsultant. Dzięki temu Ty oszczędzasz czas i koncentrujesz się na istotnych kwestiach.
Pracownik pakujący karton

My zatrudniamy – Ty czerpiesz korzyści.

Zgłaszasz do nas potrzebę sezonowego zwiększenia zatrudnienia i już w ciągu kilku dni w Twojej firmie zjawiają się osoby gotowe do rozpoczęcia pracy. Nie musisz martwić się o formalności – umowa, badania, szkolenie BHP – to wszystko leży po naszej stronie.

Również w trakcie zatrudnienia dbamy o poprawność dokumentacji, rzetelność rozliczeń i sprawną komunikację. Pracownicy mają stały dostęp do wirtualnej aplikacji, w której sprawdzą najważniejsze informacje dotyczące ich zatrudnienia, a w razie potrzeby – dostępni są dla nich nasi konsultanci.

Rekruterzy LSJ nie ustają w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów. W obliczu malejącej podaży pracowników z Polski, czy Ukrainy – docieramy w bardziej odległe regiony (np. Azja). Jesteśmy w stanie nie tylko sprowadzić stamtąd potrzebną liczbę osób, ale także zalegalizować ich pobyt i pracę.

Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie – transparentność i szybka wymiana informacji jest dla nas kluczowa w udanej współpracy.

Regały w magazynie

Wspieramy największe firmy z regionu

Naszymi Klientami są największe firmy z regionu i sąsiednich województw, które od lat wspieramy w zapewnieniu odpowiedniego poziomu zatrudnienia. Liczba pracowników na naszej liście płac, w zależności od okresu w roku, niekiedy przekracza 1000.

Dzięki temu, że sprawnie reagujemy nawet na nieprzewidziane sytuacje, zyskaliśmy długoletnią lojalność wielu firm z regionu. Również nasi pracownicy cenią nas za sprawność obsługi, przejrzystość procedur i przyjazne podejście, dlatego chętnie kontynuują z nami współpracę.

Pracownik budowalny i zbrojenia

Outsourcing kadr i płac

Wolisz mieć własnych pracowników, ale ich obsługa kadrowo-płacowa spędza Ci sen z oczu?

Mamy rozwiązanie także i na ten problem. Sprawdź naszą usługę outsourcingu kadr i płac i zapytaj, jak możemy wesprzeć Twoją organizację w obsłudze wszystkich procesów związanych z zatrudnieniem.

Kontakt z działem pracy tymczasowej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Iwona Typek - People Partner

Iwona Typek

People Partner