Rekrutacje

Wyszukujemy i rekomendujemy kandydatów, którzy są najlepiej dopasowani do oferowanych stanowisk i wymagań kompetencyjnych klientów.

Rekrutacje stałe

Nasze rekrutacje obejmują niemal wszystkie najczęściej potrzebne profesje: inżynierowie, księgowi, pracownicy produkcji, logistyki, czy HR-u. W zakresie usługi executive search zrekrutujemy osoby na najbardziej kluczowe stanowiska, bez względu na lokalizację. 

Praca tymczasowa

Zgłaszasz do nas potrzebę sezonowego zwiększenia zatrudnienia i już w ciągu kilku dni w Twojej firmie zjawiają się osoby gotowe do rozpoczęcia pracy. Nie musisz martwić się o formalności – umowa, badania, szkolenie BHP – to wszystko leży po naszej stronie. 

Rekrutacje cudzoziemców

Jeśli odczuwasz braki kadrowe i chcesz wspomóc się pracownikami zagranicznymi – wiemy, jak Ci pomóc. Mamy doświadczenie w rekrutowaniu i umożliwianiu legalnego przyjazdu dla osób m. in. z Białorusi, Ukrainy i Gruzji. Obecnie jesteśmy w trakcie sprowadzania pracowników z Azji. 

Rekrutacje zagraniczne

Twoja firma posiada oddział za granicą i chciałaby zatrudnić w nim osoby z Polski? Jesteś w odpowiednim miejscu! Od takich właśnie zleceń ponad dwadzieścia lat temu zaczęła się nasza przygoda z rekrutacją. Doskonale rozumiemy zagraniczne rynki i ich specyfikę, stale aktualizujemy naszą bazę kandydatów.