Rekrutacje zagraniczne

Jakie korzyści daje współpraca z nami?

•    Łatwiejsze pozyskanie odpowiednich specjalistów do rozwoju zagranicznego oddziału firmy.

•    Fachowa weryfikacja wiedzy i umiejętności technicznych – ograniczone ryzyko nieudanej rekrutacji.

•    Nie musisz stale pośredniczyć we współpracy - nasi eksperci prowadzą proces w bezpośrednim kontakcie z zagranicznym działem HR. 

•    Szybkie i skuteczne pozyskanie nawet dużej liczby pracowników - również tych wyszkolonych przez nas na stanowiska techniczne.
 

Jak to robimy?

Po ustaleniu warunków współpracy, niezwłocznie przystępujemy do działania. Zależy nam, żeby rekomendowani przez nas kandydaci spełniali wymagania, dlatego przed przystąpieniem do rekrutacji szczegółowo pytamy o specyfikę stanowiska, oczekiwania oraz warunki pracy. To daje Ci pewność, że proces rekrutacji będzie przeprowadzony profesjonalnie i z najwyższą starannością.

Pracujemy w kilku językach (m.in. angielski, ukraiński, rosyjski), korzystamy z międzynarodowych źródeł pozyskania kandydatów, co daje nam możliwości dotarcia do większej ich liczby. W trakcie rozmów rekrutacyjnych, oprócz weryfikacji kompetencji, badamy również motywację do wyjazdu.

Nasz zespół rekruterski pozostaje w kontakcie z kandydatem, jak i z przedstawicielem Twojej firmy przez cały okres zatrudnienia. Możesz również liczyć na to, że na bieżąco odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości związane z wyjazdem.

Mamy doświadczenie

Już od ponad 20 lat wysyłamy pracowników do pracy za granicę. Docelowe kierunki prowadzonych przez nas rekrutacji to głównie Szwecja, Norwegia, Holandia czy Niemcy, ale chętnie poszerzamy obszar naszych działań.

Jesteśmy ekspertami w rekrutacji rzeźników, pracowników technicznych, spawaczy, pracowników budowlanych oraz inżynierów. Ponadto prowadzimy szkolenia dla monterów rusztowań – Paragraf 17 – dzięki czemu dokładnie znamy specyfikę zawodu i posiadamy szeroką bazę kandydatów.
 

Działamy szeroko

Rekrutacja jakościowych pracowników za granicę jest sporym wyzwaniem, ale lokalne problemy firmy również potrafią spędzać sen z powiek.

Jeśli chcesz poznać cały wachlarz naszych usług i zainwestować w rozwój Twojej firmy w Polsce – zapoznaj się z ofertą dla biznesu.

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Zadzwoń lub napisz!
Iwona Typek - People Partner

Iwona Typek

People Partner

Zaufali nam

Winiarnia Baniewice

Konsultantki wykazały się ogromną praktyczną wiedzą, profesjonalizmem i elastycznością w dostosowywaniu programu do informacji zdobywanych w trakcie konsultacji. Dzięki otwartości na zadawane przez nas pytania mamy wrażenie, że otrzymaliśmy nie tylko wiedzę, ale również umiejętność praktycznego jej zastosowania, co jest już widoczne w codziennej pracy.

Także ze strony organizacyjnej wszystko zostało przeprowadzone bez zarzutu. Osoba koordynująca projekt była cały czas dla nas dostępna, sprawnie reagowała na nasze prośby i udzielała wszelkiego wsparcia , również w kwestiach dofinansowania projektu ze środków unijnych.

Serdecznie polecamy LSJ HR Group jako rzetelnego partnera w rozwoju organizacji i personelu.