Rekrutacje cudzoziemców

Dzięki naszemu wsparciu w rekrutacji cudzoziemców:

• Nie musisz martwić się o źródła pozyskania pracowników, mimo malejącej ich podaży wśród Polaków

• Zyskujesz dostęp do talentów w skali globalnej

• W stosunkowo szybki sposób jesteś w stanie uzupełnić braki kompetencyjne wśród Twojego personelu

• Zyskujesz zmotywowanych i lojalnych pracowników

• Nie musisz martwić się o legalizację ich pobytu – załatwiamy wszelkie formalności

Jak to robimy w LSJ?

Specjalizujemy się w rekrutacji cudzoziemców do pracy w Polsce zarówno z Europy Wschodniej (Ukraina, Białoruś, Gruzja, Mołdawia), jak i z Azji (Filipiny, Nepal, Indie), czy z Ameryki Południowej.

Rekrutacje przeprowadzamy w języku angielskim, ukraińskim i rosyjskim, co umożliwia nam efektywną współpracę ze zróżnicowanymi etnicznie osobami. 

Nasza obszerna baza kandydatów pozwala na szybkie i efektywne zasilenie rynku pracy odpowiednią ich liczbą. Doświadczeni rekruterzy LSJ w prowadzonych procesach rozpatrują nie tylko potrzeby pracodawcy (klienta), ale także dopasowanie kandydatów pod kątem ich specyficznych potrzeb i umiejętności.

Nasza wiedza, doświadczenie i elastyczność pozwala nam prowadzić procesy w sposób dynamiczny i skuteczny – zawsze dostarczamy odpowiednio wykwalifikowanych pracowników.

Mamy doświadczenie

Z wieloma sukcesami rekrutujemy cudzoziemców od 2016 roku. Dla naszych klientów pozyskaliśmy już ponad 10 000 pracowników z krajów innych, niż Polska.

Naszą skuteczność potwierdzają wieloletnie relacje z klientami, dla których regularnie rekrutujemy nowe osoby. Zaufanie i partnerstwo w działaniu są dla nas kluczowe.

Kierujemy się jakością. Z dużą starannością dopasowujemy kandydatów do oferty, co pozwala nam trafnie odpowiadać na potrzeby naszych klientów. 

Niezależnie od tego, czy masz już sprecyzowane oczekiwania, czy dopiero szukasz możliwości, chętnie Ci doradzimy i pomożemy znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Sezon w pełni?

Skontaktuj się z nami również, gdy potrzebujesz jedynie tymczasowego uzupełnienia zespołu.

W LSJ działa Agencja Pracy Tymczasowej, gdzie rekrutujemy, zatrudniamy i obsługujemy pracowników, przez cały okres trwania umowy.

Chcesz zatrudnić pracowników z zagranicy?

Zadzwoń!
Iwona Typek - People Partner

Iwona Typek

People Partner