Usługi szyte na miarę

Dwie splecione dłonie

Dzięki usługom szkoleniowym i doradczym „szytym na miarę”:

  • Sprawniej wyznaczasz i realizujesz cele biznesowe Twojej organizacji
  • Podnosisz kompetencje pracowników, zwiększając tym samym ich zaangażowanie i jakość pracy.
  • Twój zespół integruje się i zaczyna widzieć wspólny cel, co sprzyja dobrej współpracy i osiąganiu wyników.
  • Masz pewność, że program szkolenia został ułożony zgodnie z potrzebami Twojej organizacji.- ew. usunąć 
  • Twoi pracownicy na bieżąco rozwiązują realne problemy, jakie napotykają w swoim miejscu pracy.
  • Dostarczasz swojej organizacji eksperckiej wiedzy i kompetencji, co pozwala na nieustający rozwój i innowacyjność.
     
Pracownicy wchodzący po schodach

Przede wszystkim słuchamy

Trudno zaplanować wartościowy dla organizacji proces rozwojowy bez poznania potrzeb. Dlatego w pierwszej fazie projektowania usługi szkoleniowej lub doradczej głównie zadajemy pytania. Nasze doświadczenie mówi, że trud włożony w ten etap zaprocentuje w trakcie procesu i po jego zakończeniu.

Już od pierwszej rozmowy z nami możesz liczyć na pełną poufność. Współpraca z naszymi trenerami zawsze przebiega w zgodzie z zasadami etyki i z poszanowaniem różnic. 

Doświadczeni eksperci – praktycy na naszym pokładzie gwarantują wysoką jakość merytoryczną. Dbamy także o aspekt praktyczny – większość naszych szkoleń ma formę warsztatów. Posiadamy dostęp do sprawdzonych narzędzi psychometrycznych, którymi często wspieramy rozwój Twoich pracowników.

Optymalizujemy proces rozwojowy – narzędzia i metody dobieramy w sposób, który nie tylko odpowiada na Twoje potrzeby, ale także jest dopasowany do Twoich możliwości i zasobów. Po zakończeniu procesu pozostajemy w kontakcie – oferujemy follow up oraz wsparcie we wdrażaniu nabytych umiejętności.

Elastyczność – Ty decydujesz, gdzie odbędzie się szkolenie. Sala szkoleniowa LSJ, siedziba Twojej firmy, czy… SPA nad morzem – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Cztery osoby siedzące przy stole i oglądające ekran laptopa.

Odpowiadamy na potrzeby

Dotychczas przeszkoliliśmy setki zespołów, a godziny doradztwa biznesowego liczymy w tysiącach. Stale rośnie liczba kontynuujących z nami współpracę przedsiębiorstw.

Prowadzimy szkolenia zarówno z kompetencji miękkich, jak i twardych. Doradzamy w budowaniu strategii, standardów, optymalizacji procesów, inspirujemy do ciągłego doskonalenia.

Od lat rozwijamy liderów, specjalistów i wspieramy zarządy – jesteśmy w stanie zaspokoić większość potrzeb rozwojowych Twojej organizacji. 

Wysoką jakość naszych usług potwierdza wydawany nieustannie od 2017 roku certyfikat Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0 wydany przez DEKRA. Bez zarzutu przechodzimy coroczne audyty jakości, co także pozwala nam świadczyć usługi dofinansowane dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. 

Wsparcie sprawdzonego partnera

Szkolenia i mentoring stanowią doskonałe narzędzie do wzmacniania kluczowych dla rozwoju organizacji kompetencji.

W trakcie dynamicznego rozwoju są jednak sytuacje, gdy trzeba po nie sięgnąć na zewnątrz, zatrudniając specjalistów w określonej dziedzinie. Warto wtedy wesprzeć się sprawdzonym partnerem, który od lat specjalizuje się w pozyskiwaniu talentów. Jeżeli czujesz, że już pora na ten krok, skontaktuj się z naszym działem rekrutacji stałych

Chcesz otrzymać dopasowaną ofertę szkoleniową?

Skontaktuj się z naszą ekspertką!
Joanna Siemiątkowska - Project Manager

Joanna Siemiątkowska

Project Manager