Praca na produkcji
Szczecin
ID: 17195
Szczecin

Operator maszyn CNC

Opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Masz doświadczenie w obsłudze maszyn CNC? Szukamy właśnie Ciebie!

Rekrutujemy dla naszego klienta, który jest jednym z wiodących światowych producentów przemysłowych pasów transmisyjnych.
Nasze produkty znajdują zastosowanie w różnych branżach, takich jak spożywcza, logistyczna, tytoniowa, papiernicza, drukarska,
tekstylna, metalowa, elektroniczna, drzewna, samochodowa, konstrukcyjna i lotnicza.

Dołącz do nas i znajdź stabilne zatrudnienie!

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn (frezarki, tokarki);
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym;
  • Dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki materiału;
  • Przeprowadzanie kontroli jakości;
  • Udział w rozwoju i wdrażaniu zasad LEAN w firmie poprzez uczestnictwo w szkoleniach i inicjatywach.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego;
  • Doświadczenia w pracy z maszynami CNC firmy „Haas”;
  • Znajomości specyfiki pracy z urządzeniami i maszynami;
  • Umiejętności czytania i pracy na podstawie rysunków technicznych;
  • Dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6).

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe do 7500 zł brutto, uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia;
  • Dodatkowo premię motywacyjną w wysokości 100 zł miesięcznie oraz dodatek na dojazdy do pracy również w wysokości 100 zł miesięcznie;
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych;
  • Dogodny dojazd komunikacją miejską - autobusami 77, 96, 522 oraz linią C.

Rekruterzy

Liana Kotsovska - Lider w Dziale Rekrutacji Tymczasowych

Liana Kotsovska

Lider w Dziale Rekrutacji Tymczasowych
Mariia Moskalenko - Starszy specjalista ds. rekrutacji

Mariia Moskalenko

Starszy specjalista ds. rekrutacji
Oksana Maidanichenko - Specjalista ds. Rekrutacji

Oksana Maidanichenko

Specjalista ds. Rekrutacji