Produkcja
Szczecin
ID: 17131
Produkcja
Szczecin

Spawacz TIG

Opis stanowiska

Nasz klient, nowoczesna firma produkcyjna z siedzibą w Szczecin Dąbiu  szuka pracowników na stanowisko Spawacza TIG.

Zakres obowiązków

  • przygotowanie materiału do spawania
  • spawanie konstrukcji stalowych (ze stali czarnej, nierdzewnej, ocynkowanej)
  • kontrola jakości wykonanego produktu
  • regularne przeprowadzanie konserwacji sprzętu

Firma zajmuje się produkcją części z metalu.

Wymagania

  • uprawnień spawalniczych (TIG)
  • zdolności manualnych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności pracy z rysunkiem technicznym - mile widziane
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku spawacza

Oferujemy

  • zatrudnienie w wewnętrznych strukturach firmy
  • umowę o pracę w wewnętrznych strukturach
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, zwiększone o system premiowy
  • możliwości rozwoju - firma szkoli pracowników i oferuje ścieżkę awansów
  • dopłaty do wypoczynku, imprezy integracyjne, dodatkowe przerwy w pracy
  • pracę w systemie 2-zmianowym (bez zmiany nocnej)

Firma mieści się na prawobrzeżu (Szczecin Dąbie) - dojedziesz do nas autobusami linii 77, 96, 97, 522, C. Jeśli zdecydujesz się na dojazd samochodem udostępnimy Ci nasz parking.

Rekruterzy

Kamila Wiśniewska - Lider ds. Projektów Blue Collar

Kamila Wiśniewska

Lider ds. Projektów Blue Collar