Rekrutacje tymczasowe

Praca tymczasowa to doskonałe narzędzie dla firm, które mają duże potrzeby zatrudnieniowe, a dla których ciągłość wykonywanej pracy jest warunkiem niezbędnym dla właściwego funkcjonowania.

Czym jest praca tymczasowa?

Zgodnie z przepisami praca tymczasowa to wykonywanie zadań na rzecz danego pracodawcy przez czas nie dłuższy niż 18 miesięcy. Umowa o pracę tymczasową zawierana jest pomiędzy pracodawcą, agencją pracy tymczasowej, a pracownikiem. Co ważne, zespół danego pracodawcy może zostać zasilony pracownikami z Polski oraz z zagranicy.

W celu poznania szczegółów, zachęcamy do kontaktu z
Magdaleną Krzywicką, Key Account Managerem: +48 507 988 481, mkrzywicka@lsj.pl
lub Anną Cisińska-Młynek, Key Account Managerem: +48 504 202 036, amlynek@lsj.pl

 

Dlaczego warto?

  • Pracodawca zyskuje elastyczność i szybkość w zaspokajaniu potrzeb kadrowych. Agencja LSJ gwarantuje szybki dostęp do kandydatów dzięki szerokiej bazie i pracy wielu konsultantów
  • Dział HR oraz kadr i płac w firmie jest odciążony. Przy pracownikach tymczasowych nie ma konieczności prowadzenia teczek osobowych, kadr czy zatrudniania dużego zespołu rekruterów
  • Firma dokonuje płatności za faktycznie przepracowane godziny pracowników na podstawie faktury i prostego, przejrzystego rozliczenia
  • W przypadku zatrudnienia obcokrajowców po stronie LSJ jest sprawdzenie cudzoziemców pod kątem możliwości podjęcia legalnego zatrudnienia, przygotowanie niezbędnej dokumentacji i weryfikacja danych. Tak, aby maksymalnie uprosić procedurę i umożliwić jak najszybsze podjęcie pracy.

 

POROZMAWIAJMY O TWOICH POTRZEBACH


 Jak to działa?

Gdy do LSJ zgłasza się pracodawca, potrzebujący zasilenia swojego zespołu osobami, które wykonają uzgodnione zadania w określonym czasie, dążymy do tego, by jak najszybciej zaspokoić jego potrzeby kadrowe.

Podejmujemy działania rekrutacyjne, znajdujemy odpowiednich kandydatów i niezwłocznie dopełniamy wszelkich formalności. Kiedy umowa jest podpisana, pracownik zostaje delegowany do wykonywania pracy na rzecz pracodawcy użytkownika. Na agencji zaś spoczywają wszystkie obowiązki formalne i kadrowo-płacowe.

Pracodawca otrzymuje jedynie fakturę za wszystkie realnie przepracowane godziny pracowników tymczasowych.

 

Nasze wsparcie nie kończy się w momencie pojawienia się pracownika u pracodawcy-użytkownika

  • informujemy pracodawcę-użytkownika o zwolnieniach lekarskich
  • utrzymujemy kontakt z pracownikiem w celu wyjaśnienia niezgodności, informowania o bieżących kwestiach
  • wyjaśniamy obecności
  • kontrolujemy długości umów, podpisujemy przedłużenia z pracownikami
  • jesteśmy obecni na dyżurach dla pracowników w siedzibie firmy pracodawcy- użytkownika
  • rozwiązujemy stosunek pracy z pracownikami

 

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Praca tymczasowa pomaga firmom zapewnić ciągłość i elastyczność funkcjonowania biznesu. Zachęcamy więc do rozważenia tego rozwiązania.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usługi pracy tymczasowej, zachęcamy do kontaktu z:Magdalena Krzywicka
Key Account Manager
M: +48 507 988 481
E-mail: mkrzywicka@lsj.pl
Anna Cisińska-Młynek
Key Account Manager
M: +48 504 202 036
E-mail: amlynek@lsj.pl