Wydarzenie
Wiatraki z lotu ptaka (energetyka odnawialna)

LSJ Partnerem Dnia Kariery | Konferencja PSEW 2024

6-go czerwca byliśmy częścią największego wydarzenia branży energetyki wiatrowej w Polsce! Jako oficjalny partner Dnia Kariery Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej (i jednocześnie współorganizator), przeprowadziliśmy wystąpienia dla ponad 300 studentów i uczniów ze Szczecina (Uniwersytet Szczeciński, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Politechnika Morska w Szczecinie).

Dzień Kariery otworzyła Katarzyna Opiekulska Sozańska - Dyrektor Zarządzająca LSJ HR Group - która pokazała młodym ludziom, jak wygląda (i będzie wyglądał) ich rynek pracy w Polsce, które kompetencje kluczowe są do pracy w energetyce morskiej oraz możliwe ścieżki kariery w obszarze OZE (odnawialne źródła energii).

Spotkanie dopełniły prezentacje parterów merytorycznych takich jak: ORLEN Neptun, Vestas, RWE, Equinor. Monika i Dorota, nasze specjalistki ds. rekrutacji, przeprowadziły warsztat "CV, które przyciąga rekruterów". Podczas niego, wytłumaczyły młodym odbiorcom jak napisać taki dokument, co musi się w nim znaleźć, a co wręcz nie powinno i na co w szczególności uwagę zwracają rekruterzy.

Konferencja PSEW to event na naprawdę niespotykaną skalę. 
Cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią i już nie możemy doczekać się kolejnej edycji! 

Osoby z LSJ na konferencji PSEW 2024Uczestnicy Dnia Kariery PSEW 2024Katarzyna Opiekulska-Sozańska, Dyrektor Zarządzająca LSJ HR Group, podczas swojej prezentacji dla studentówBalon w kształcie wiatraka