Wydarzenie
Kobieta w goglach VR

Wirtualny asystent dla pracowników LSJ

Liczba zatrudnionych przez LSJ HR Group pracowników tymczasowych rośnie. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom postanowiliśmy uruchomić wirtualnego asystenta.

Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu nasi pracownicy mogą liczyć na szybki dostęp do najważniejszych dla  nich informacji: jak postępować w przypadku nieobecności, gdzie uzyskać pomoc medyczną, ile dni urlopu przysługuje, ile jest przepracowanych godzin, itd. Mogą też pobrać indywidualne paski wynagrodzeń z informacjami o wynagrodzeniu zasadniczym brutto, sposobach odliczania składek, ostateczną kwotą netto (wypłacaną na konto), doliczonymi dodatkami lub odejmowanymi potrąceniami. 

Korzystanie z wirtualnego asystenta LSJ jest banalnie proste. Wystarczy bowiem wejść na stronę info.lsj.pl i zalogować się za pomocą danych, które otrzymał każdy nasz pracownik zatrudniony w ramach umowy o pracę tymczasową i zadać pytanie. Wszystko wyjaśniamy w materiałąch video zrealizowanych w dwóch językach.

Zobaczcie!


  

Artykuły powiązane

Z życia LSJ

Chatbot rekrutacyjny w dziale rekrutacji tymczasowej LSJ - nowy wymiar rekrutacji

ChatBot rekrutacyjny jest innowacyjnym rozwiązaniem, które właśnie dzisiaj zostało wdrożone dla kandydatów naszej Agencji Pracy Tymczasowej spoza granic Polski. To ogromny krok w stronę zarówno automatyzacji działań, jak również – ułatwienia obcokrajowcom możliwości kontaktu: wirtualny asystent rekrutacji posługuje się językiem ukraińskim i polskim.
Czytaj więcej