Szkolenia otwarte

Aktualna oferta szkoleń LSJ

Jeśli chcesz zapisać się na konkretne szkolenie - wybierz je z poniższej listy. Po kliknięciu w przycisk, zobaczysz jego pełen opis.

Na końcu znajduje się także pełna oferta szkoleń LSJ, która jest na bieżąco aktualizowana.

Karteczki post-it przyklejone na ścianę

Co zyskujesz wysyłając swoich pracowników na szkolenia otwarte LSJ?

Na naszych szkoleniach nabywają oni zawsze aktualną wiedzę od działających w branży praktyków.

•    Możliwość konsultacji trudniejszych kwestii z ekspertem sprawia, że zyskują oni większą pewność siebie i samodzielność
•    Zwiększasz zaangażowanie i zyskujesz lojalność pracowników
•    Zapewniasz dopływ aktualnej wiedzy i metod do organizacji
•    Uczestnicy tych szkoleń wzajemnie się inspirują i wymieniają wiedzą, implementując dobre praktyki w swoich organizacjach
 

Uniesione dłonie uczestników szkolenia

Mamy doświadczenie

Szkolimy od lat i robimy to dobrze! Wiemy to, bo po każdym szkoleniu przeprowadzamy anonimową ankietę, żeby stale doskonalić nasze usługi. W skali 1-5 ocena prowadzącego oraz merytoryki w 97% ankiet wynosi 5.

Jakość naszych szkoleń potwierdza też certyfikat Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0 wydany przez DEKRA. 

Dzięki wieloletniej działalności w szeroko pojętej branży HR znamy trendy i wiemy, jaka wiedza jest teraz najbardziej potrzebna. Z nami masz pewność, że zawsze jesteś na bieżąco!
 

Kobieta stojąca na ruchomych schodach

Jak to robimy?

Szkolenia otwarte organizowane są w siedzibie LSJ, w Szczecinie. Dysponujemy komfortowymi salami szkoleniowymi i niezbędnym sprzętem, a w przerwach między zajęciami na uczestników zawsze czeka smaczny bufet. 

Praktyka przede wszystkim. Dokładamy starań, żeby prowadzący mieli jak najszersze doświadczenie w omawianych przez siebie zagadnieniach. To daje gwarancję, że przekazywane treści są zawsze aktualne i sprawdzone w praktyce.

Stawiamy na efektywność - dzięki pracy w niewielkich grupach (zazwyczaj 8-12 osób), jesteśmy w stanie zapewnić kameralną, sprzyjającą rozwojowi atmosferę. 

Przyjazne nastawienie i otwartość naszych trenerów nie tylko motywuje do wytężonej pracy w trakcie warsztatów, ale też sprzyja budowaniu relacji. 
 

Człowiek stojący na górskim szczycie

WZMOCNIENIE ROZWOJU ORGANIZACJI

Szkolenia i mentoring stanowią doskonałe narzędzie do wzmacniania kluczowych dla rozwoju organizacji kompetencji.

Jeśli chcesz zainwestować w rozwój wszystkich pracowników, a nie pojedynczych osób - sprawdź naszą ofertę szkoleń "szytych na miarę" i zamów proces dopasowany do potrzeb Twojej firmy. 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami
Joanna Siemiątkowska - Project Manager

Joanna Siemiątkowska

Project Manager