Lektury
Jeden ze sklepów firmy TEDi

LSJ HR Group rekrutuje dla TEDi - kto jest kim w Stargardzie?

Wiele osób zastanawia się jak będzie wyglądał magazyn firmy Tedi, kiedy nastąpią zatrudnienia, na jakie zarobki można liczyć, ile osób docelowo znajdzie pracę w magazynie, jak złożyć swoją aplikację, itd. Mamy nadzieję, że poniższe informacje odpowiedzą na Państwa pytania.

Firma Tedi to niemiecka sieć sklepów  z 20 letnim doświadczeniem,  oferująca bogaty  asortyment  produktów do codziennego użytku i dekoracji. W związku z rozwojem firmy (obecnie w Polsce funkcjonuje ok 250 sklepów, a do końca 2023 roku w planie jest otwarcie ponad 700 nowych lokalizacji) zarząd firmy uruchomił  magazyn (centrum dystrybucyjne) w Stargardzie, w którym docelowo pracę znajdzie nawet 1000 pracowników. Stargard Logistic to  "córka"  firmy Tedi, która odpowiedzialna jest za  funkcjonowanie centrum dystrybucyjnego. To właśnie logo tej firmy niebawem będzie można zobaczyć na wjeździe do  magazynu, który ma  wielkość... uwaga - 12 boisk do gry w piłkę nożną!

W Stargard Logistic bezpośrednio  pracuje  50 osób na stanowiskach średniego i wyższego szczebla. Rekrutacje praktycznie na wszelkie stanowiska oferujące  zatrudnienie w Stargard Logistic zostały zakończone. W przypadku pojawienia się pojedynczych wakatów, oferty pracy będą umieszczone na www.lsj.plFirma  LSJ HR GROUP od początku projektu wspiera rekrutację  personelu  zarządzającego do Stargard Logistic.

Model biznesowy Stargard Logistic zakłada jednak całkowite przeniesienie odpowiedzialności za wszelkie prace magazynowe oraz koordynowanie procesów do firm zewnętrznych - operatorów logistycznych. Takim operatorem jest firma LSJ SOLUTIONS

Partnerem rekrutacyjnym LSJ SOLUTIONS jest LSJ HR GROUP, czyli wszyscy magazynierzy, brygadziści, kierownicy są zatrudniani w LSJ SOLUTIONS, a LSJ HR Group jest firmą rekrutacyjną najlepszych kandydatów z rynku.

Jakie osoby znajdą wkrótce zatrudnienie i z jakimi umiejętnościami?

Obecnie trwają rekrutacje na stanowiska: magazynier - dział wyładowania towaru, magazynier - wysokie składowanie (UDT), brygadziści, kierownicy.

W listopadzie rozpocznie się rekrutacja na stanowisko piker/komisjoner. 

Posiadamy oferty pracy na cały etat (umowa o pracę), ale również poszukujemy osób zainteresowanych pracą dodatkową. Na stronie www.lsj.pl/tedi znajdują się oferty pracy i kontakty do rekruterów. CV można również wysłać na adres tedi@lsj.pl.

Co musisz wiedzieć o pracy na magazynie?

  • praca na 2 zmiany (7-15, 11-19),
  • od poniedziałku do piątku (weekendy - wolne),
  • praca w suchym, ciepłym magazynie (to nie jest branża spożywcza i lodówki),
  • możliwość pracy dla par (kartony są dość lekkie, przeważnie ważą ok 2 kg).
  • W związku z tym iż od podstaw tworzymy nowe miejsca pracy, szukamy osób elastycznych, które wraz z nami chcą stworzyć wyśmienite miejsce pracy i rozumieją że początki nie są łatwe:)

Na jakie zarobki można liczyć

Obecnie  magazynier w dziale wyładowania towaru oraz magazynier z UDT  może zarobić od 4500 do 5500 pln brutto (w tym  10% premii frekwencyjnej). Przewidywana jest dodatkowa premia uwzględniająca efektywność pracownika. 

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu: tedi@lsj.pl - czekamy na Wasze aplikacje! 

Artykuły powiązane

Wydarzenie

Wirtualny asystent dla pracowników LSJ

Liczba zatrudnionych przez LSJ HR Group pracowników tymczasowych rośnie. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom postanowiliśmy uruchomić wirtualnego asystenta.
Czytaj więcej
Lektury

Legalizacja - usługi LSJ dla cudzoziemców

Legalizacja pobytu czy pracy dla cudzoziemców w ramach usług B2C - od dzisiaj (01.08.2023 r.) w LSJ HR Group. Oznacza to, że każda osoba spoza Polski, która potrzebuje wsparcia z wymaganymi do legalnej pracy i pobytu dokumentami - może się do nas zgłosić i otrzymać takie wsparcie. Ta strategiczna ekspansja ma na celu sprostanie rosnącemu zapotrzebowaniu nie tylko firm i organizacji, które poszukują wsparcia w nawigacji przez złożone procedury uzyskiwania wymaganych dokumentów i pozwoleń dla swojej międzynarodowej kadry pracowniczej w Polsce, ale przede wszystkim osób indywidualnych.
Czytaj więcej