Lipiany

Ekspert procesu planowania produkcji

Dla naszego klienta skandynawskiej firmy z branży produkcyjnej ulokowanej w Lipianach w związku z jej dynamicznym rozwojem i ciągłym doskonaleniem poszukujemy osoby na nowo powstałe stanowisko mające na celu usprawnienie…

czytaj więcej

Szczecin

Specjalista ds. wsparcia technicznego IT

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, usytuowanej w Szczecinie, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia technicznego IT.

czytaj więcej

Lubczyna

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Dla naszego klienta firmy z branży produkującej opakowania, zlokalizowanego w Lubczynie (koło Szczecina) poszukujemy Mechanika w Dziale Utrzymania Ruchu.

czytaj więcej

Szczecin

SENIOR Inżynier Oprogramowania C#

Dla naszego klienta firmy z branży morskiej poszukujemy SENIOR Inżynierów Oprogramowania C#.

czytaj więcej

Szczecin

MID Inżynier oprogramowania C#

Dla naszego klienta firmy z branży morskiej poszukujemy MID Inżynierów Oprogramowania C#.

czytaj więcej

Szczecin

Quality Management Systems Engineer

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektronicznej, poszukujemy inżynierów jakości, którzy dołączą do globalnego zespołu EMEA.

czytaj więcej

Kostrzyn nad Odrą

Technik Utrzymania Ruchu

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, usytuowanej w Kostrzynie nad Odrą, poszukujemy osoby do Działu Utrzymania Ruchu.

czytaj więcej

Goleniów

młodszy inżynier produkcji

Dla naszego klienta, wiodącego producenta drabin, rusztowań i podnośników specjalnych, szukamy kandydata, który chciałby zdobyć pierwsze lub kolejne doświadczenie zawodowe jako inżynier produkcji.

czytaj więcej

Goleniów

Inżynier procesu i jakości

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją komponentów do elektrowni wiatrowych usytuowanej w Goleniowie, poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera procesu i jakości. 

czytaj więcej

Szczecin

Inżynier Przygotowania Produkcji

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, usytuowanej w Szczecinie, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera przygotowania produkcji.

czytaj więcej

Szczecin

Kierownik Robót Elektrycznych

Dla naszego klienta, firmy budowlanej, będącej liderem rozwiązań elektrycznych na rynku lokalnym, poszukujemy osoby do zarządzania realizacji projektów budowlanych.

czytaj więcej

Kostrzyn nad Odrą

Projektant/Konstruktor (Dział Przygotowania Produkcji)

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej kapitału zagranicznego, usytuowanej w Kostrzynie nad Odrą, poszukujemy osoby, która wesprze dział Przygotowania Produkcji.

czytaj więcej

Charzyno

Automatyk

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej usytuowanej w Charzynie pod Kołobrzegiem, poszukujemy osoby, która wesprze dział pod kątem automatyzacji produkcji.

czytaj więcej

Szczecin

Test Automation Engineer

LSJ HR Group jest agencją rekrutacyjną (nr 4440), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami…

czytaj więcej

Szczecin

Kontroler jakości

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży metalowej zlokalizowanej w Szczecinie (Stołczyn), poszukujemy osoby, która wesprze dział jakości.

czytaj więcej

Szczecin

EMEA Automation Engineer

Biegle posługujesz się językiem angielskim, a automatyzacja procesów nie jest Ci obca? Jeśli szukasz miejsca, które da Ci możliwość rozwoju to świetnie trafiłeś! Nasz klient – międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana…

czytaj więcej

Szczecin

Planista materiałowy / kupiec

Dla naszego klienta firmy produkcyjnej z branży elektronicznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Planisty materiałowego/kupca.

czytaj więcej