Szkolenia

Aktualna oferta szkoleń LSJ

Jeśli chcesz zapisać się na konkretne szkolenie - wybierz je z poniższej listy. Po kliknięciu w przycisk, zobaczysz jego pełen opis.

Na końcu znajduje się także pełna oferta szkoleń LSJ, która jest na bieżąco aktualizowana.

Co zyskujesz uczestnicząc w szkoleniach LSJ?

Na naszych szkoleniach nabywasz zawsze aktualną wiedzę od działających w branży praktyków.
  • Teoria to tylko solidny wstęp – dzięki warsztatowej formie szkoleń masz szansę na dogłębne zrozumienie nawet zawiłych zagadnień, zanim je wdrożysz w praktyce.
  • Możliwość konsultacji trudniejszych kwestii z ekspertem - zyskujesz większą pewność siebie w wykonywaniu codziennych obowiązków.
  • Podnosząc kompetencje, realnie zwiększasz swoje szanse na awans lub na zmianę pracy na lepszą.
  • Nawiązujesz kontakty, które zaprocentują szybciej, niż się spodziewasz.

 

Mamy doświadczenie

Szkolimy od lat i robimy to dobrze! Wiemy to, bo po każdym szkoleniu przeprowadzamy anonimową ankietę, żeby stale doskonalić nasze usługi. W skali 1-5 ocena prowadzącego oraz merytoryki w 97% ankiet wynosi 5.

Jakość naszych szkoleń potwierdza też certyfikat Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0 wydany przez DEKRA.

Dzięki wieloletniej działalności w szeroko pojętej branży HR znamy trendy i wiemy, jaka wiedza jest teraz najbardziej potrzebna. Z nami masz pewność, że zawsze jesteś na bieżąco!

Jak to robimy?

Szkolenia otwarte organizowane są w siedzibie LSJ, w Szczecinie. Dysponujemy komfortowymi salami szkoleniowymi i niezbędnym sprzętem, a w przerwach między zajęciami na uczestników zawsze czeka smaczny bufet.

Praktyka przede wszystkim. Dokładamy starań, żeby prowadzący mieli jak najszersze doświadczenie w omawianych przez siebie zagadnieniach. To daje gwarancję, że przekazywane treści są zawsze aktualne i sprawdzone w praktyce.

Stawiamy na efektywność - dzięki pracy w niewielkich grupach (zazwyczaj 8-12 osób), jesteśmy w stanie zapewnić kameralną, sprzyjającą rozwojowi atmosferę.

Przyjazne nastawienie i otwartość naszych trenerów nie tylko motywuje do wytężonej pracy w trakcie warsztatów, ale  też sprzyja budowaniu relacji. Nawiązane u nas kontakty nierzadko wychodzą poza salę szkoleniową. 

Szkolenie – i co dalej?

Ukończenie szkolenia na pewno pozwoli Ci poczuć się pewniej w swojej pracy. Jeżeli jednak myślisz o zmianie pracodawcy i nie wiesz, gdzie skierować swoje kroki – chętnie pomożemy!

Kontakt w sprawie szkoleń

Joanna Siemiątkowska - Project Manager

Joanna Siemiątkowska

Project Manager